Грузинський ансамбль  «Кутаїсі» - всеукраїнський тур

Грузинський ансамбль «Кутаїсі» - всеукраїнський тур

Всі анонси від: Кіровоградська обласна філармонія

Справжнє культурне «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів - він закохує в себе глядача з перших хвилин унікального шоу, залучаючи в справжній вихор щирих емоцій.

Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих і талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивного колективу стрімко мчить крізь час, подібно до вируючої гірської річки, зачаровуючи найсильнішою енергетикою і неперевершеним талантом.
 
Поєднання глибокого піснеспіви і віртуозного виконання національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу.

Не пропустіть унікальну можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в містах України! Унікальні постановки і хореографія, розкішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні осяяти ваше серце.

За плечима ансамблю -не тільки успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядача. Прийшовши на концерт, ви зробите двогодинне подорож до дивовижного куточку Землі, наповнений особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!


Вартість квитків: 150 - 500 грн
Не пропусти, захоплююче танцювальне шоу від Грузинського ансамблю. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення