ГУЦУЛКА КСЕНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. І.ФРАНКА

ГУЦУЛКА КСЕНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. І.ФРАНКА

Всі анонси від: Театр Кропивницького

Народжена в Івано-Франківську під керівництвом народного артиста України та лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислава Держипільського, вистава спричинила справжню сенсацію. Підтвердження тому – 18 аншлагів поспіль, sold-out на три наступні покази у Франківську та фантастична любов публіки, яка їде до Івано-Франківська з усієї України. Настав час показати цей сучасний шедевр Кропивницькому!

Ось 4 причини, чому ви не можете пропустити цю подію:

1. Музика легендарного українського композитора Ярослава Барнича, яка звучить у сучасному аранжуванні, написаному головним диригентом Франківського драмтеатру Богданом Ткачуком. Оркестр з 20 чудових музикантів під його керівництвом постійно знаходиться на сцені, створюючи живий та атмосферний супровід подіям та пісням вистави. Композиції настільки легкі та приємні на слух, що ці мелодії ви будете наспівувати ще не один тиждень!

 

2. Масштабність дійства, в якому беруть участь 30 акторів, захоплює та приголомшує, а танцювальні номери з елементами сучасної хореографії в той же час зберігають автентичний український лейтмотив.

3. Гармонійне поєднання сучасних технологій з українською автентикою. Це – справжнє шоу! Зокрема, серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. Родзинка сценічного рішення - лазерне шоу від команди “Show Service”, яке створює неймовірні ефекти як на сцені, так і в залі.

4. Сюжет, такий же легкий та цікавий, як і музика мюзиклу. До Ворохти зі США прибувають українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружиться з нею.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення