"Хазяїн". Драматична вистава

"Хазяїн". Драматична вистава

Всі анонси від: Театр Кропивницького

"Хазяїн". Іван Карпенко-Карий. Драма на 2 дії.

 
 Твори Івана Карпенка-Карого (1845-1907) належать до кращих зразків української класичної драматичної літератури, а комедія «Хазяїн» є однією з вершин творчої спадщини письменника.  Вистава «Хазяїн» у постановці Театру корифеїв - це сценічне есе, яке досліджує психологічний механізм перетворення людини в машину для накопичення.
 
 Стяжання для стяжання – багатство для ще більшого багатства. Це головний девіз життя  головного героя Терентія Пузиря. Аграрій - землевласник володіє такими степовими просторами, де розташовується кілька великих економій, вирощуються сотні пудів пшениці, тонни цукрових буряків для цілого заводу, випасаються десятки тисяч овець,  працюють сотні тисяч постійних і строкових робітників. Пузир прагне все більше і більше мати, сам не знає для чого.  Йому потрібні просто гроші і він  не бачить, де їх ще можна застосувати.
        Саме величезні статки перетворили його на істоту, позбавлену людських почуттів і емоцій. Його хвилює лише «хазяйське колесо», яке чавить всіх довкола, навіть найближчих і колись найдорожчих людей.
 
 
Режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України  Євген Курман
Сценографія і костюми Святослав Коштелянчук
Композитор Олександр Кохановський
Виставу ведуть Лідія Кравцова; Марина Малахатько
 
У виставі задіяний балет театру
 
Детальніше про театр 
 
Дата: 07.12.2017
Місце: Кіровоградський академічний обласний український музично - драматичний театр ім. М.Л.Кропиницького
Вартість квитків: 40-200 грн
 
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення