Ірина Білик 22 березня у Кропивницькому. Тур Без гриму. Найкраще. Про кохання

Ірина Білик 22 березня у Кропивницькому. Тур Без гриму. Найкраще. Про кохання

Всі анонси від: Кіровоградська обласна філармонія

Ірина Білик 22 березня у Кропивницькому. Тур Без гриму. Найкраще. Про кохання
Місто Кропивницький зустріне весну з найкращими, ніжними та щирими піснями про кохання від улюбленої поп-диви Ірини Білик, заслуженої артистки України!
Про неї написано статей більше, ніж про будь-яку іншу співачку в українському шоу-бізнесі.
Ось уже майже третину століття Ірина Білик купається в морі любові своїх слухачів і не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Співачка, поет, композитор, вона, звичайно ж, відповідає безумовною взаємністю своєму глядачеві. А, коли відносини складаються таким чином, вони не закінчуються ніколи.
І, щоб висловити подяку за вірну любов свого глядача, висловити ті почуття до нього, які накопичувалися багато років в скарбниці душі Ірини Білик, співачка вирушає у Всеукраїнський грандіозний тур: «Без гриму. Найкраще. Про кохання"!


Для цього туру підготовлена бездоганна програма, під стать витонченій співачці - професійні музиканти, ідеальне звучання, ексклюзивні наряди, створені вручну відомим дизайнером і подругою Ірини Катериною Шаховською.
Глядачі побачать рідкісні кадри з життя Ірини, які ще більше зблизять співачку з її шанувальниками, дадуть змогу відчути один одного, як єдину родину. Вперше Ірина продемонструє на екранах свого маленького сина Табріза, який надає їй сил, та надихає на творчість.
Але, найголовніше - це пісні і почуття, які завжди оголені, без гриму - ті, яким підспівувала вся країна впродовж всього творчого шляху Ірини Білик, де кожна пісня - це відверта історія про неї саму, яку кожний з нас відчував, як свою власну, бо для кожного вона актуальна. Це будуть і зовсім нові композиції, але всі вони будуть про кохання, яке дуже доречне для весни!
«Я, як ніколи, сповнена творчих сил і дуже чекаю зустрічі з моїми прихильниками, - коментує Ірина. - Впевнена, це буде справжнє свято музики та любові!». 

Дата: 22 березня 2018 року
Час: 19:00
Місце: Кіровоградська Обласна Філармонія
Вартість квитків: 200-650 грн

 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення