"Кайдашева сім'я". Вистава

"Кайдашева сім'я". Вистава

Кайдашева сім'я.

Іван Нечуй-Левицький

Комедія на 2 дії.

 

За останні півтора століття суспільство зазнало величезних змін і зламів, а душа окремо взятого українця так і залишається «непорочною». 

Кайдашихи продовжують зі своїми невістками сімейні війни і нині чи не в кожній квартирі. А «війни» між ними точаться, на жаль, з використанням найновіших засобів масового морального та матеріального знищення, які й не снилися Кайдашам в епоху боротьби за межу, за персональну грушу… і ділять уже не грушу, а квартири, будинки, дачі, кімнати, дітей. А то просто віддаючи на згубу, на поталу зірваним з ланцюгом нервам і найгіршим вадам людини у всі століття, у всі епохи, що завжди принижує людей, примушують їх ділити свої території, маєтки, кімнати, розводить за високі паркани друзів і братів.

У цій виставі сміх лунає крізь сльози й навпаки. Комічні та драматичні ситуації, у які потрапляють персонажі, взяті із самого життя.

Водночас прочитується й справжній гімн українському світові з його неповторною природою, веселою, життєрадісною, поетичною душею людей, мелодійною, багатющою мовою, неповторною у своїй красі піснею.

Режисер - постановник       Анатолій Москаленко
Художник-постановник       Олексій Гавриш
Диригент                              Наталя Ланова                                                                                                 
Балетмейстер                      Марина Опря  
Концертмейстер                  Артур Огарьов  
Виставу веде                       Олена Федоренко
 
 
Дата: 05.04.2018
Час: 18-00
Місце: театр ім. Кропивницького
Вартість квитків: 40-200 грн.
Телефон: 0522241503, 0506549943
 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення