Конкурс дитячого малюнку Noosphere Space Art Challenge

Конкурс дитячого малюнку Noosphere Space Art Challenge

Всі анонси від: Громадська організація "Асоціація Ноосфера"

Ваша дитина мріє здійснити космічну мандрівку та малює в уяві неймовірні світи? Прийшов час втілювати найсміливіші фантазії у життя та отримувати космічні подарунки!

Асоціація Ноосфера запрошує  взяти участь у конкурсі дитячого малюнку Noosphere Space Art Challenge!

Тема конкурсу: «Твої космічні канікули»

Учасником конкурсу може стати кожна дитина у віці від 3 до 17 років включно.   Все, що треба зробити - намалювати космічні канікули своєї мрії та до 1 квітня 2019 року надіслати  фото або відскановану копію малюнку через форму на офіційному сайті конкурсу www.noospheresummit.space/art-challenge.

Всі учасники отримають дипломи про участь, а переможці - художні набори, 3D ручки та новітні графічні планшети. Одна з найкращих робіт відправиться у справжню космічну мандрівку на Місяць!

Переможці будуть оголошені під час космічного саміту Noosphere Space Summit, 17-18 квітня (Київ). Найкращі роботи будуть опубліковані на веб-сторінці конкурсу та презентовані на виставці в рамках Noosphere Space Summit.

Зробіть крок назустріч космічним фантазіям!

Залишилися питання?

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті конкурсу, надіслати листа на [email protected], або зателефонувати за номером +38(095)320-56-70

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення