Лідерство та Команда. Тренінг

Лідерство та Команда. Тренінг

Всі анонси від: WAKE UP, бізнес-школа

Хочете дізнатися, як бути ефективним керівником та успішним лідером?

Бізнес-школа «WAKE UP» запрошує у суботу, 20-го січня на перше у 2018-му році навчання із циклу, який заплановано у Кропивницькому.

Тренінг на тему «Лідерство та команда» проведуть Любов Яновська та Андрій Флоренко.

«Лідер визначає напрямок розвитку і цілі компанії, надихає, об'єднує і розвиває команду», - переконана Любов Яновська. 

«Без розумного використання гаджетів і мобільних додатків важко тримати руку на пульсі свого бізнесу», - міркує Андрій Флоренко. 

Тренінг буде корисний як тим, хто працює у бізнесі чи на керівній посаді, так і тим, хто прагне розвинути особистісні комунікаційні та лідерські навички.Про тренерів:

Любов Яновська - керівниця бізнесу з чотирнадцятирічним стажем. Пані Любов з нуля збудувала школу англійської мови «WOW English». Своїм найбільшим досягненням вважає свій колектив, в якому тридцять найрозумніших і найактивніших викладачів. Школа «WOW English» має 15 філій в двох містах України. Любов Яновська вже понад десять років набирає, навчає і розвиває свій персонал, а також консультує керівників інших підприємств.

Андрій Флоренко – журналіст, експерт із використання гаджетів та роботи у соціальних мережах, керівник громадської організації «Турбота», співавтор видання «Як стати блогером?», фасилітатор програми «Активні Громадяни» Британської ради в Україні, модератор кооперативна стратегії-соціального симулятора «Світ Громад».

Дата: 20.01.2018

Час: 9-30

Місце: Бізнес-школа "WAKE UP"

Внесок на участь у тренінгу – 300 грн.\з особи. Зробити внесок потрібно не пізніше, аніж за три дні (до 17-го січня 2018 року) до тренінгу.

Телефонуйте, щоб зареєструватися: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) 

                                                             066-328-40-48 (Жанна Січкарь)
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення