Ліно. Мультфільм

Ліно. Мультфільм

Всі анонси від: Портал

Жанр: Мультфільм
Режисер: Рафаель Рібас
Виробництво: Бразилія
Тривалість: 93 хв.
Дубляж: Українська
Формат: 3D (цифровий)


Ліно з самого дитинства виховувався так, що повинен радіти й тому, що є. Нехай у нього не найкраща квартира, але не живе на вулиці. Та й робота не найжахливіша – бути аніматором у костюмі величезного кота. Так, діти знущаються над ним як можуть, але діти – це ж прекрасні створіння.

Та й на любовному фронті в Ліно нічого не виходить. Він не витримує та вирішує щось змінити у своєму житті, щоб воно стало зовсім іншим.

Для цього Ліно звертається до мага, який говорить, що може зробити все, що завгодно. Той обіцяє змінити життя Ліно та, трохи перестаравшись, перетворює хлопця на величезного кота, що говорить.

Напевно, Ліно пошкодує про ці зміни, але тепер йому треба ще й пройти безліч випробувань, щоб повернути справжнього себе.


Режисером бразильського мультфільму став Рафаель Рібас, який раніше брав участь у створенні проекту "Шаруди лапками" (2009).

Ролі в картині озвучували: Селтон Мелу ("Звалище" (2014)), Філ ("Ріо" (2011), "Пеле: Народження легенди" (2016)), Паола Олівейра (серіал "Любов до життя").

 

Дата: 15.02 - 21.02.2018

Час: 12-00

Місце: кінотеатр "Портал"

Детальніше про Портал 

Вартість квитків: 60 - 70 грн.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення