Lords of the Sound. Симфонічний оркестр. Краще за 5 років

Lords of the Sound. Симфонічний оркестр. Краще за 5 років

Всі анонси від: Театр Кропивницького

Перенесено на 26 травня

Lords of the Sound – київський симфонічний оркестр, що за найкоротші строки покорив своїм професіоналізмом, шармом та харизмою не тільки нашу велику країну.

І візитною карткою вправного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І на цей раз, 26 травня 2020 року, у музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького, для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали топові саундтреки! Це - хіти, що не мають терміну придатності; вони вже стали класикою кінематографа:П’ятий елемент, Мулен Руж, Термінал, Шерлок Холмс, Пірати Карибського моря, Гра Престолів та ін.


За небувало короткий час Лорди Звуку стають одним із найбажаніших колективів та проводять по декілька концертних турів за сезон по містах України та за її межами. Беруть участь у фестивалях, святкуваннях днів міста, сумісних проектах з ведучими артистами країни. Завдяки завзяттю музикантів, любові та відданості глядача оркестр підкорює найпрестижніші майданчики країни, зокрема Оперні театри та Національний палац “Україна”.


 
Отримуйте
регулярні оновлення