"Mastemey" в "Парадізі"

8 червня у ресторані "Парадіз" виступить гурт "Mastemey"

"Mastemey" - це польський музичний гурт, в творчості якої злий, напористий thrash metal переплітається з качовими елементами groove.

Колектив був утворений в Кракові, в 2008 році як проект двох друзів, і якийсь час перебував у творчому пошуку. Однак уже в 2010 році музиканти всерйоз взялися за справу, і протягом року записали і видали два демо - "All Your Fears" і "No Silence". Активна концертна діяльність міцно закріпила статус групи як яскравої thrash металевої формації на польській сцені.
На початку 2016 року "Mastemey" самостійно видали повноформатний дебютний альбом "Vol. 1" і зробили свій перший тур по Польщі в його підтримку, наполегливо завойовуючи все більше нових слухачів. Далі, незважаючи на кадрові зміни, група продовжила написання добротного матеріалу, і вже в березні 2019 року було видано другий повноформатник "Obraz Pozorny".
Концептуальний альбом, що розповідає про стан людини в сучасному суспільстві, був дуже добре прийнятий слухачами, і його популярність все набирає обертів. Назву релізу можна перекласти як "Видиме зображення". Цікаво, що вся лірика вперше для групи була написана польською мовою, але цей факт тільки підсилив загальний інтерес до видання. На підтримку альбому "Mastemey" здійснить тур Польщі, а потім піде "Escape tour" по країнам Східної Європи, в тому числі побуває і в трьох містах України.

Ресторан "Парадіз",18-00.

 Будь готовий втекти від сучасної реальності в обійми безкомпромісного металу разом з Mastemey! Допомагати в цьому будуть:

• Asfet
• REZAK
• Ice Peak Hate

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення