Місто роботів
Сучасні інновації у Кропивницькому!
 
З 11 липня по 9 серпня у Кропивницькому діятиме інтерактивна виставка роботів та технологій "Місто роботів"!
Усі бажаючі запрошуються до ТРЦ Депот, який перетвориться на дуже цікаве та незвичайне місто роботів.
Це перша в Україні інтерактивна виставка роботів та технологій. На виставці є роботи вже із запрограмованим функціоналом та ті, якими можна керувати за допомогою мобільного додатку. На вас чекають передові інженерні розробки - лише уявіть - ви зможете управляти предметами силою думки!
Кожен експонат відвідувачі можуть не лише ретельно розгледіти, а й безпосередньо ними грати, керувати та розважатися на всі 100%!
 
Виставка відкрита щодня з 10:00 до 20:00.
 
Телефони для довідок: (095) 570-43-01, (098) 246-57-41
Також на роботу виставці потрібні співробітники!
 
Коментарі до події (3)
 • Андрей Янчук 18 Травня

  Чухня повна! Не ведіться! Розводняк! Будете шкодувати про даремно витрачені час і гроші! Два дорослих і один дитячий квитки затягли аж на 210грн. Дивитися нема чого! Маже половина експонатів або не працює, або працює не задовільно. Ще й російськоспрямований контент! Хотів влаштувати родині культурну програму, а вийшов один негатив! Довіру втрачено.

  23sider Андрей Янчук 04 Червня

  210 грн на троих это дешевле чем в кино сходить. На роботов можно и в интернете насмотреться, но раз можно и сходить посмотреть в живую. Для айтишника из типа NASA может это и потраченное время зря, но для детей должно быть увлекательно, ведь ради них мы и ходим на подобные выставки!

  Kateryna Katarovska Андрей Янчук 19 Травня

  Дякую, що поділилися своїм враженням.
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення