Обережно Фіксики

Фіксики відвідають Кропивницький!

 24 листопада о 12:00 у Філармонії відбудеться ліцензійний виступ від творців мультфільму - «Фікс Шоу. Обережно, Фіксики! »

 Що ви знаєте про Фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що Фікики люблять грати, танцювати, співати пісні і веселитися?
 Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім'ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими Фіксиками! Сімка з Нуликом з радістю беруть участь в цьому експерименті і стають величезними ... Фіксики із задоволенням грають з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають.  Головне - це не попастися на очі адміністратору залу, Умі Палатовні!  Адже вона не вірить в існування Фіксиків..
 А ви хочете дізнатися, як Сімка з Нуликом впораються зі злюкою адміністратором, пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов'язково приходьте на нове «Фікс Шоу»!

 «Фікс Шоу» - інтерактивний спектакль, який дозволить кожній дитині взяти участь в дивовижних пригодах Фіксиків.  Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.
 На всіх чекають гіперреалістичні герої - понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх Фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані;  дивовижні декорації і спецефекти;  гри і веселощі.
 Маленькі глядачі будуть в захваті!

 Дійові особи: Сімка, Нулик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков.

 Вартість квитків - 80-250 грн
 Квитки в касі Філармонії та онлайн
 Довідки за тел.  (066) 235-93-41

 Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця в супроводі дорослих (квиток потрібен тільки дорослому).
 Спектакль розрахований на дітей від 3-х до 10-ти років.
 Тривалість - 1 година.

Коментарі до події (3)
  • Антон Беланов 04 Листопада

    А ви самі дивились фіксіків? Дуже рекомендую, можливо ви дізналися би для чого призначена клавіатура...
  • Антон Беланов 28 Жовтня

    А я так бачу служба підтримки тут ігнорує своїх користувачів. Шановні, виправдаєте своє існування – або дайте відповідь, або звільниться.
  • Антон Беланов 26 Жовтня

    Для дітей-інвалідів вхід платний?
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення