Піккардійська терція. Хіти та новий альбом "Лети..."

Піккардійська терція. Хіти та новий альбом "Лети..."

Всі анонси від: Кіровоградська обласна філармонія

У рамках ювілейного туру з нагоди 25-річчя коллективу до Кропивницького завітає вокальна формація "Піккардійська терція". Історія української музики, вже відомі хіти та новий альбом "Лети..."

У репертуарі вокальної формації майже 300 композицій, серед яких класичні твори («Неаполітанська пісня» та «Легенда» Петра Чайковського, «Коли розлучаються двоє» Генріха Гайне, «Ave Marija» Джакомо Качіні та інші), обробки народних пісень («А у полі річка», «Туман яром», «Горіла сосна», «Йшли корови», «Ой, Марічко», «Сумна я була»), власні композиції («Берег ріки», «Кантрі», «Пустельник», «Сад ангельських пісень», «Старенький трамвай» тощо).

Географія гастролей «Піккардійської Терції»: Польща, Канада, Іспанія, Німеччина, США, Італія, Франція. У музичному портфоліо формації — твори 12 мовами світу. У листопаді 2017 року вокалістам львівської формації "Піккардійська терція" присвоєно звання Заслужених артистів України.

«На цих концертах ми розповідаємо нашу історію. Але не історію «Терції», а історію української музики, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів. Тож це не просто святкування 25-річчя «Піккардійської Терції», а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці. Це 25 років «піккардійській» музиці», - розповідає художній керівник «Терції» Володимир Якимець.

Не пропустіть!
Дата: 28 листопада о 19:00
Місце: Обласна філармонія
Вартість квитків: 270 - 400 грн 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення