РоверНіч

Чи безпечно їздити велосипедистам вночі та у сутінках? Чи бачать водії ровери? Чи можуть діти і дорослі почуватися комфортно на вулицях Кропивницького?

Спільнота велосипедистів міста, підтримуючи створення першої велодоріжки у Кропивницькому, запрошує всіх бажаючи у четвер, 12 вересня.... зробити ніч - яскравою, а велосипедистів - видимими на дорогах!

Ми проводимо першу нічну покатеньку "Ровер Ніч" - за прикладом колег із Ванкувера (Канада), пропонуємо вам причепити на велосипед максимальну кількість світловідбивних елементів, світлодіодів, лампочок, блискіток - і приїхати у четвер, 12 вересня о 20.00 на Театральну площу.

Спочатку на площі відбудеться конкурс - і тим, хто буде найяскравішим і найбільш помітним журі вручить призи. Запрошуємо до журі журналістів, а також амбасадорів світловідбивного руху - Агенція сталого розвитку "Хмарочос"

Після конкурсу та частина учасників, хто захоче, вирушить містом, щоб привернути увагу водіїв та пішоходів до питання безпеки дорожнього руху. А решта, наприклад, батьки з малими дітьми - ви також можете брати участь у конкурсі, - можуть повертатися додому та слідкувати за покатенькою онлайн.

PS: Наш партнер, магазин "Восход" обіцяє дати частину мигалок, блискіток та інших сяючих прибамбасів і діодних підсвіток у тимчасове користування для тих, хто не встигне собі знайти. Але краще підготуйтеся самі, щоб виграти призи!

PPS: Голосуйте за створення першої велосипедної доріжки - проголосуй на сайті міської ради: http://kropyvnytskyi-budget.e-dem.in.ua/#/project/7240 - або приходьте у будівлю міськради (візьми паспорт!) і проголосуй вживу!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення