Сімейні вуличні гуляння «Маланка на Василівському»

Сімейні вуличні гуляння «Маланка на Василівському»

Всі анонси від: Центр Трансформації Тіла «Мотиvація»

Центр Трансформації Тіла «Мотиvація» під керівництвом Жанни Васильковської радий запросити усіх бажаючих на сімейні вуличні гуляння «Маланка на Василівському»!

Свято відбудеться у суботу 18 січня 2020 року і триватиме із 15:00 до 18:00 за адресою пер.Василівський, №6.

- Ми підготували для всіх веселі ігри та флешмоби, а також танцювальні номери від центру «Мотиvація» і гарну музика, - розповідає Жанна Васильковська.

Просто неба гулятиме Маланка із козою та компанією, а також презентація зимових видів спорту від майстрів своєї справи. Гості свята дізнаються, чим такі чудові лижі та сноуборди, а також яким може бути зимовий велосипедний спорт.

На завершення відбудеться спалення дідуха, а протягом свята всіх зігріватиме веселющий глінтвейн, будуть розіграші та чудовий зимовий настрій і все це на свіжому повітрі!

На святі працюватиме фудкорт, де ви зможете смачно перекусити, а у теплому приміщенні центру поруч паралельно відбуватимуться майстер-класи для дітей.

- Зима – чудовий час, аби спілкуватися та проводити весело час разом! , - переконана Жанна Васильковська. Вона та її команда запрошують містян та гостей Кропивницького вже сьогодні спланувати собі суботу 18 січня 2020 року і завітати на свято (15:00-18:00) за адресою Кропивницький, пер. Василівський, №6.

Хочете знати більше? Жанна Васильковська
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення