Вечірній Квартал. Новорічна Програма

Вечірній Квартал. Новорічна Програма

Всі анонси від: Кіровоградська обласна філармонія

Концерт «Вечірній Квартал» в Кропивницькому відбудеться 21 грудня о 18:00 в Філармонії

«Вечірній Квартал» їде у благодійний тур: найпопулярніший гумористичний проект країни повертається – з новою програмою та в оновленому складі!

«Вечірній Квартал» вирушає у благодійний тур містами України! Вперше від початку повномасштабної війни найпопулярніший гумористичний проект країни виступить у звичному для прихильників форматі, з новою програмою і в оновленому складі.

До цього часу актори виступали виключно «Єдиним Кварталом» разом з дівчатами з «Жіночого Кварталу». І якщо жіночий гумористичний проект вже потішив українців своїми ексклюзивними виступами в різних містах України, то хлопці з «Вечірнього Кварталу»
вирушають у благодійний тур вперше за два роки.

Глядачі благодійних концертів мають унікальну можливість першими побачити нову програму колективу – нові гумористичні номери на актуальні теми, нові жарти, нові пародії. І найголовніший сюрприз: вони можуть першими побачити акторку, яка відтепер стане тою самою єдиною жінкою в колективі «Вечірнього Кварталу». Це неперевершена і талановита Ірина Гатун, до цього відома як зірка «Жіночого Кварталу» та акторка театру «Чорний Квадрат».

Всі концерти «Вечірнього Кварталу» – благодійні. Частина коштів від квитків піде на допомогу ЗСУ – на актуальні потреби наших захисників та захисниць. «Кварталівці» постійно допомагають та підтримують військових – їздять з виступами до наших героїв, допомагають їм усім необхідним – від автівок до дронів, рацій та інших необхідних для нашої перемоги речей. Тому що переконані, що все, що ми зараз робимо, ми маємо робити з вдячністю до тих, хто нас захищає і завдяки кому ми можемо жити і працювати.

Не пропустіть унікальну можливість побувати на благодійному концерті «Вечірнього Кварталу» у твоєму місті

Коментарі до події (2)
  • Natali Balan 19 Листопада

    Та вони завжди у них були не дешеві.(((
  • Маша 09 Листопада

    задорогі у кних квитки!

    хотілося б піти, але... (☻
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення