Тіна Кароль. Всеукраїнський тур "Тіна"

Тіна Кароль. Всеукраїнський тур "Тіна"

Всі анонси від: Кіровоградська обласна філармонія

НОВА КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ТІНИ КАРОЛЬ - ЦЕ СИМБІОЗ ЖІНОЧИХ ІСТОРІЙ, ВИРАЖЕНИХ В ПІСНЯХ І ТАНЦЮВАЛЬНИХ ПОСТАНОВОК В СТИЛІ MODERN AND CONTEMPORARY


«Багатогранність жінки - це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати », - говорить співачка.

Тіна Кароль їде в тур на підтримку свого нового альбому - в концерті прозвучать, як прем'єри пісень, так і кращі хіти співачки.

Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багато камерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією буде працювати режисерська команда на чолі з Максимом Деліергієвим.

Глядачі зможуть побачити те, що не видно із залу для глядачів, розгледіти кожну прожите емоцію улюбленої співачки. Cучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спецефекти зроблять шоу барвистим і наповненим всією палітрою почуттів.

Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталя Острикова, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі 1 + 1

Купуйте квитки на Всеукраїнський Тур Тіни Кароль!

Купити квиток на сайті 24.02 

Купити квиток на сайті 25.02 

                                

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення