Творчі конкурси для юних кропивничан

Творчі конкурси для юних кропивничан

Всі анонси від: Міська рада Кропивницького

Кропивничан віком до 14 років запрошують до участі у творчому конкурсі «Я малюю Україну», а також виконавців патріотичної пісні віком від 15 до 35 років на фестиваль «Моє ім’я - Україна».
Прослуховування учасників пісенного конкурсу відбудеться 8 листопада у залі медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету. Початок о 13:00. Конкурсанти повинні підготувати 2 патріотичні пісні. Допускається виконання  під фонограмний (-1), інструментальний супровід або «a cappella». Сумарна тривалість композицій не повинна перевищувати 9 хвилин.
Заявки приймаються  на електронну скриньку: umc@krmr.gov.ua або в друкованому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімната 313 (управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького).

Учасники художнього фестивалю діляться на три вікові категорії: до 7 років, від 7 до 10 років, від 11 до 14 років.
Малюнки на конкурс можна виконувати в улюбленій техніці та дотримуватися української тематики. Роботи повинні бути у форматі А3, А4, естетичне оформлення та відповідати конкурсній тематиці. 
Один учасник може надіслати на конкурс лише одну роботу. На звороті роботи необхідно написати українською мовою назву, техніку, у якій виконана робота, ПІБ, вік автора, навчальний заклад та телефон для зв'язку.

Творчі роботи можна надіслати до 10 грудня 2018 року за адресою: вул. Велика Перспективна, 41, кімната 313 (управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького) Номер телефону для додаткової інформації: (0522) 24-34-97.
Участь у конкурсі безкоштовна, на учасників чекають дипломи, а переможці отримають подарунки.
Ознайомится із положенням конкурсу "Я малюю Україну" можна за посиланням.
 

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook