Василь Попадюк и Papa Duke Band

Концерт Василий Попадюк и Papa Duke Band в Кропивницькому відбудеться 25 квітня о 18:00 в Філармонії

ВАСИЛЬ ПОПАДЮК & PAPA DUKE BAND ВПЕРШЕ!ВИСТУПИТЬ З ВЕЛИКИМ БЛАГОДІЙНИМ КОНЦЕРТОМ У КРОПИВНИЦЬКОМУ!

25 квітня відбудеться особливий благодійний концертна підтримку ЗСУ – вперше у Кропивницькому на сцені Філармонії зіграє легендарний скрипаль-віртуоз Василь Попадюк! Це стане найяскравішим концертом цієї осені. Заряд енергії, магічне звучання скрипки й грандіозна атмосфера від всесвітньо відомого музиканта.

Не пропустіть можливості почути самому і дати послухати наживо своїм дітям справжню українську легенду! Ці спогади залишаться з вами назавжди. Музика Василя Попадюка не тільки вишукана і віртуозна, але й торкається найпотаємніших струн душі, наповнює радістю і світлою енергетикою. Його концерт в Кропивницькому – це можливість зануритися в світ геніальної всепоглинаючої музики і навчити дітей вишуканому смаку.

В Іспанії Василя Попадюка називають «живим нервом», «маестро-скрипкою», в Америці «золотою скрипкою», а в Канаді «сучасним Паганіні». Ним захоплюється і пишається весь світ. В ювілейному альбомі вокаліста «DeepPurple» Ієна Гіллана також грає скрипка Попадюка! Талант музиканта обʼєднує поціновувачів worldmusic, latino, gypsy і джазу з усіх континентів.

Василь грає на 15 музичних інструментах, а критики у багатьох країнах називають його геніальним музикантом. Підтвердженням є десятки перемог у конкурсах, серед яких – друге місце у шоу «Велика музична канадська мрія». Для прикладу, у конкурсі брали участь 15 тисяч конкурсантів.

Василь Попадюк народився у Львові, виріс у Києві, але потім став світовою зіркою. Він дає 200 аншлагових концертів на рік на всіх континентах, та презентує українську культуру на світовому рівні, щоб в кожній країні, в кожному куточку, дізналися про українські традиції, почули українську музику.

Від початку повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України, музикант використовує кожну можливість, щоб привернути увагу світового суспільства до України, підтримати земляків і зібрати кошти на допомогу їм. Цей концерт не виключення. Частина коштів з концерту піде на підтримку ЗСУ.

Музика Василя Попадюка торкнеться вашого серця, залишить по собі море емоцій та захоплення! Не пропустіть! До зустрічі!

Де: Філармонія (м. Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8)
Коли: 25 квітня о 18:00.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення