Виставка мікрошедеврів Володимира Казаряна

Виставка мікрошедеврів Володимира Казаряна

Всі анонси від: Єлисаветград, галерея "

Скоро в нашому місті буде представлена ​​унікальна виставка мініатюр, автором якої є Володимир Казарян. Про це повідомив власник галереї "Єлисаветград" Микола Цуканов.
 

Сьогодні отримав підтвердження про те, що зовсім скоро в галереї "Єлисаветград" відкриється унікальна виставка СВІТОВОГО РІВНЯ - робіт майстра-мініатюриста Володимира Казаряна.
Складно собі уявити, як майстер створює свої роботи, які немов виходять за межі людських можливостей. За роки творчості мікромініатюрист створив 500 робіт, які експонувалися в усьому світі, а частина знаходиться в приватних колекціях багатьох знаменитостей, таких як королева Великобританії Єлизавета II, кандидат в президен США Хілларі Клінтон, актор Арнольд Шварценегер, а також перші особи України, Америки, Єгипту та інших країн.


 
Інструменти Володимир Казарян виготовляє сам - і їх теж складно розгледіти неозброєним оком. Пензликом з 1/100 частини людської волосини написані портрети на рисових зернятках. Інші інструменти зроблені з мікроскопічних осколків алмазів і сталі. Іноді щоб виготовити інструмент, необхідно більше часу, ніж на створення мініатюрного шедевру. Працювати можна тільки між ударами серця, так, щоб пальці рухалися в одному ритмі не те що з диханням - з тремтінням вій. Уявіть собі караван з 70 слонів з погоничами в просвердленому людському волосі.


 
Виставки Володимира Казаряна об'їхали багато країн. У Каїрі, наприклад, єгиптяни вистоювали велику чергу, щоб побачити верблюдів і піраміди в вушку голки ". - говориться в повідомленні.
 
Довідки щодо виставки, організації екскурсій на виставку по тел: (050) 20 72 700

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення