Wild Tribe у "Парадізі"
17 травня в ресторані "Парадіз" "Wild Tribe" - одеська рок-група, яка слід олдскульний традиціям і кидає виклик сучасним жанрам.
 
Група складається з чотирьох енергійних музикантів. Колектив дотримується стилів hard rock, glam metal, AOR. Wild Tribe веде активну концертну діяльність з 2016 року. Сьогоднішній склад квартету сформувався в 2018 році. Мають в своєму арсеналі професійно поставлену концертну програму і дебютний міні-альбом "Desire, Lust n 'Violence", з презентацією якого відвідують різні міста України.
Музика колективу поєднує в собі західні традиції легендарних виконавців в дусі 80-х років і свіжі ідеї з унікальними партіями в своєму власному неповторному стилі. Такий підхід сприяє передачі музичної думки сучасного слухача.
Традиційне звучання і потужний вокал дозволяють виробляти якісний і цікавий продукт. Кожен, хто хоч раз відвідав виступ групи, не здатний залишитися байдужим до творчості, і жадає слухати ще. А хлопці завжди готові запалити слухачів своєю енергетикою та чудовий настрій.
Wild Tribe це:
Олег Нестеренко - вокал / гітара. Незмінний лідер, натхненник, ідейний генератор
Катерина Нестеренко - бек-вокал / клавішні. Прекрасна частина колективу, повелителька клавіш
Костянтин Нагорний - бас гітара. Інтелектуальний скромник
Олександр Ківа - барабани. Містер чарівність і серцеїд.
 
Початок о 19:00.
 
Замовлення квитків за тел (050) 834 97 94
Доставка квитків по місту безкоштовно.
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення