Як  в умовах карантину працюватимуть комунальні, екстрені служби та підприємства?

Як в умовах карантину працюватимуть комунальні, екстрені служби та підприємства?

Від початку карантину (12 березня — 3 квітня) майже всі державні, комунальні, екстрені служби та підприємства Кіровоградської області вирішили змінити порядок роботи, щоб вберегти громадян від потенційної загрози захворіти на коронавірус. Про їхню роботу детальніше у матеріалі “Утреннего города”.

 16 березня, президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні розповів про умови життя країни в умовах карантину. 

Зокрема, всі служби закликають не йти напряму у відділення тієї чи іншої компанії, якщо ситуацію можна вирішити по телефону або онлайн. 

Кіровоградобленерго

— Звертаємося до вас із проханням без нагальної потреби обмежити відвідування структурних підрозділів ПрАТ “Кіровоградобленерго”. Показники лічильника найкраще передавати, скориставшись електронними кабінетами для побутових і непобутових споживачів або Viber чи Telegram. Інформація, як це зробити, є на сайті підприємства та нашій сторінці в мережі Facebook. Якщо ви маєте ознаки застуди і вам украй необхідно прийти до нас, будь ласка, використовуйте медичну маску!, — пишуть працівники служби. 

ВАТ “Кіровоградгаз” 

— До закінчення карантину доцільно уникати відвідування абонентських відділів та головного приміщення підприємства. Показники лічильника, як і раніше, можна передати декількома шляхами:

— в особистому кабінеті на офіційному сайті “Кіровоградгазу”;

— надіслати СМС-повідомлення;

— зателефонувати оператору.

Враховуючи підвищене навантаження на телефонні лінії, керівництво підприємства збільшило кількість операторів.

Телефони для комунікації:

  • (0522) 30-15-30 — багатоканальний
  • (0522) 30-51-41 — багатоканальний
  • (050) 343-44-55 — для абонентів Vodafone
  • (067) 515-11-99 — для абонентів Kyivstar

 

Патрульна поліція Кіровоградської області  

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19" в управлінні патрульної поліції в Кіровоградській області приймають громадять лише з невідкладними питаннями:

1. Видача евакуйованого транспортного засобу;

2. Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

З усіх інших питань керівництво просить звертатися до УПП у Кіровоградській області письмово, на адресу: 25030, м. Кропивницький, вул. Юрія Бутусова, 22Б, або електронною поштою: [email protected]

Якщо необхідно написати звернення, це можна зробити на електронну пошту або на сайті заповнити відповідну форму. 

 

ОКВП “Дніпро-Кіровоград”

Адміністрація підприємства просить не приходити без нагальної потреби або ж використовувати медичну маску. 

Показники можна передати такими способами:

— в особистому кабінеті споживача;

— зателефонувати до кол-центру: (0522) 368-368, (050) 488-86-91, (050) 488-86-92, (050) 424-65-00, (067) 414-41-74.

— скористатися мобільним додатком для смартфону;

— за допомогою Viber-боту.

 

Міська рада Кропивницького 

Вчора, 16 березня, під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович сказав, що на вході та у вбиральнях немає дезінфікувальних засобів рук, а це ризик для здоров’я як для містян, які приходять, так і для працівників у міськраді. 

— В першу чергу, це задля нашої з вами безпеки. Будь-яке питання зараз можна вирішити онлайн або по телефону. Контролюйте заходи безпеки та дбайте про себе. Зведіть до мінімуму потребу людей приходити у міськраду, — прокоментував очільник міста.

Всі зустрічі та роботу з громадянами відтепер проводитимуть по телефону або онлайн. Якщо невідкладні ситуації, — на вході кожному відвідувачу вимірюватимуть температуру. 

Під час прес-конференцій нікого, крім спікерів, присутніх не буде. Про подальшу роботу міської ради можна спостерігати у Facebook.

 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення