Зимова фантазія, різдвяний концерт

Зимова фантазія, різдвяний концерт

Всі анонси від: Кіровоградська обласна філармонія

НЕ ПРОПУСТІТЬ! СЬОГОДНІ!! ВХІД ВІЛЬНИЙ!!!
18.30

15 січня 2020 року на сцені Кіровоградської обласної філармонії особлива програма «Зимова фантазія» в межах щорічного фестивалю «Різдвяні передзвони». Перед глядачами з’являться два надзвичайно яскравих творчих колективи: камерний оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії та муніципальний жіночий хор «Сріблясті голоси».
Камерний оркестр «Концертіно» преса часто називає найкращим в Україні. Справді, цей знаний творчий колектив має величезну кількість прихильників, поціновувачів класичної високої музики. Його художній керівник – Заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова, випускниця Одеської консерваторії імені А.Нежданової. В програмах «Концертіно» - мелодії Шопена, Моцарта, Шнітке, Андерсена, Штрауса – виступи оркестру публіка супроводжує аплодисментами та викликами «Браво!».
Муніципальний жіночий хор «Сріблясті голоси» створено зовсім нещодавно, він розпочав свій творчий шлях з 1 червня 2019 року. Художній керівник та диригент хору – Корсунова-Трибіненко Наталя Вікторівна. Концертмейстер хору – Сербін Олександр Ігоревич.
З розпадом камерного хору під керівництвом Ю.М.Любовича в місті Кропивницькому виникла потреба у заповненні ніши академічного хорового співу. Тож, компетентною комісією було проведено декілька конкурсних прослуховувань, на яких відібрали 20 найкращих дівчат, що відповідали б вимогам даного колективу. Виникла, так би мовити, жіноча молодіжна версія, а через дзвінкість та якість голосів учасниць він отримав назву «Сріблясті голоси».
За цей короткий період колектив вже встиг вивчити більше 20 творів. Репертуар хору надзвичайно різноманітний. В першу чергу, це твори українських композиторів, це і твори композиторів-класиків різних епох та різних стилів, твори духовного спрямування, а також обробки українських народних пісень.
Муніципальний хор вже взяв участь у фестивалі духовного співу «Молюсь за тебе, Україно!», в перспективі і виступи на міжнародних фестивалях-конкурсах.
За півроку існування цей хор встиг прийняти участь у декількох концертах до Дня міста, Дня працівника культури, на відкритті головної ялинки міста (до дня Святого Миколая) та концерт «Вечір української музики», який відбувся в залі музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса. Також хор було запрошено до виступу у храмі Благовіщення 12 січня з колядками та щедрівками.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення