Дізнавайтеся більше про святкування Halloween у Житомирі

Свято, історія якого бере свій початок на території сучасних Великої Британії та Північної Ірландії. Щорічно відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Ви вже здогадались, про що йде мова? Так, сьогодні ми трішки розповімо про Хелловін. Halloween традиційно відзначається в Західній Європі і Америці, хоча офіційним вихідним днем не вважається.

В 90-х роках мода на атрибутику цього свята поширилась також на велику кількість країн Східної Європи, в тому числі пострадянського простору. Його неформально святкують і в інших державах, що мають тісні культурно-історичні зв'язки зі Сполученими Штатами Америки або Британією, наприклад, в Японії, Кореї, Сінгапурі, Австралії та Новій Зеландії, в декількох країнах Океанії.

Останнім часом це свято привертає достатньо багато уваги і в Україні. Щодо нашого міста, то Halloween у Житомирі не є чимось особливим: на вулицях міста ви точно не зустрінете людей в костюмах, не почуєте від малюків вимогу “цукерки або смерть”, проте багато закладів не залишаються осторонь та проводять з цього приводу зустрічі та тематичні вечірки.

Погодьтесь, навіть якщо свято нечисті вам абсолютно чуже, безглуздо заперечувати, що Хелловін у Житомирі 2019 - це хороший привід незвично прикрасити свій будинок, покликати на посиденьки друзів або відправитися до одного з розважальних закладів. Тому, поки ви готуєте костюми і продумуєте бойові забарвлення, ми активно працюємо над пошуком інформації щодо того, куди піти в Житомирі на Хеловін. Слідкуйте за новинами та обов’язково підпишіться на нашу сторінку в Facebook, щоб не пропустити цікаві анонси.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення