Лабораторія "Портал" в Житомирі

«Портал» - це творча лабораторія, де кожен може поринути в світ прекрасного і відкрити нові грані своєї особистості. Сюди не приходять з якогось приводу, сюди приходять в пошуках натхнення, для того, що б залишити повсякденну рутину і відпочити душею. Тут вас пригостять хорошим настроєм, чашкою ароматної кави, подарують затишок і тепло. Візьміть ковдру, какао  і відпочиньте на затишному крісло біля вікна. Настільні ігри та великий вибір авторських чаїв додасть теплоти в вашу дружну компанію. Також у нас є затишний балкончик для закоханих пар;)

У закладі постійно проходять лекції, виставки, презентації, майстер-класи, тут ви можете не тільки відпочити і розважитися, а отримати корисний досвід і знання. Також наше приміщення можна орендувати для організації тематичного свята і влаштовувати цікаву тематичну фотосесію чи відеозйомку.

Перекусити можна млинцями з різноманітними начинками. Як солодкими, так і солоними. Тільки тут ви зможете поласувати корисними солодощами без цукру, печивом і пряниками ручної роботи. Унікальною є кава і вона, дійсно, одна із найсмачніших в Житомирі! У «Порталі» є 3 затишних зали, які вміщають до 30 чоловік. Середній чек на одну персону становить 50 грн. Час роботи з 10:00 до 22:00. Лабораторія творчості «Портал» чекає вас і ваші ідеї!

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення