Інформація про ресторан «Boho», Житомир

Хочете круто відпочити з друзями і потанцювати під запальну музику? Запрошуємо вас в сучасний і молодіжний ресторан Boho Grill & Chill у Житомирі!
Неймовірна атмосфера закладу так і змушує веселитися, танцювати і відриватися на повну! Тут вам подарують відмінний настрій і цілий океан позитивних емоцій. Крім того, Boho завжди радує своїх клієнтів смачною європейською кухнею і вишуканою винною картою. Також можна замовляти страви на винос.

Саме тут кожен житомирян може відмінно відпочити, покурюючи кальян. Його вартість доволі демократична, всього 150 грн.
Щодо музики: DJ обирають тільки ультрамодні хіти! У п'ятницю і суботу проходять запальні вечірки і шоу програми, тому це найкраще місце в місті, де можна гарненько відірватися.

Хочете просто безтурботно подивитися бокс чи футбол? У нас є великі екрани і великий вибір пива по доступним цінам. Кількість посадочних місць основного залу - 50, літній майданчик вміщує 28
відвідувачів. Середній чек на одну людину 150-200 грн.
При банкеті на 200-250 грн з людини, можна приносити спиртне з собою.

У Boho Grill & Chill стильний і модний дизайн, який вразить абсолютно кожного! Працівники ресторану обов’язково порадують вас якісним обслуговуванням! Але всю атмосферу неможливо передати словами, тому приходьте і переконайтесь на власні очі!

Адреса: Житомир, Соборна площа, 6
Телефон: +380 63 017 5220

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення