Інформація про лофт-бар “Sova” в Житомирі

Лофт-бар «Sova» в Житомирі  - це те місце, де відмінно поєднується старе з новим. Оскільки це лофт-бар - там панує затишна і спокійна атмосфера, яка дозволить вам розслабитися, відпочити від міського шуму і забути про час. 

У ньому можна влаштувати ділову зустріч і романтичну вечерю, відпочити з друзями або родиною. Якщо ваша мета - проведення дня народження або банкету, то це чудовий варіант. Середній чек на одного складе від 230 гривень. До речі, іменинник отримає знижку до 10% і музику на свій смак в подарунок! 

Кухня закладу орієнтована на американські страви: барбекю, соковиті, апетитні, м'ясні бургери та стейки. Крім цього, там для вас приготують смачні страви авторської кухні, які будуть до душі навіть гурманам. Цінова політика цього місця вас також без сумнівів порадує, адже середній чек на одну людину всього 85 гривень. 

Якщо ви хочете принести свій алкоголь, то в «Сові» вам в цьому не відмовлять. Оскільки їхні страви неможливо не полюбити, вони надають можливість брати страви на винос і насолодитися ними вдома. 

Також там ви зможете відпочити від міста, сидячи в спокійній літній зоні або осінніми вечорами біля каміну.

Ну як вам? Збирайте друзів та загляньте в лофт-бар «Сова». Відмінне проведення часу, атмосфера, настрій і фантастичні страви гарантовані, а що ще потрібно?

Адреса: Житомир, вул. Бориса Тена, 12

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення