Де у Києві можна зустріти Миколая: ТОП-4 локацій

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
09 грудня 2019

Наближається найочікуваніше свято всіх - День Святого Миколая! Тому ми зібрали кілька святкових локацій, де Ви зможете зустрітися з Чудотворцем та розповісти йому свої найпотаємніші бажання та мрії. Будьте готові до того, що вони неодмінно здійсняться!

Де у Києві можна зустріти Миколая: ТОП-4 локацій

1. Резиденція Святого Миколая у Великій лаврській дзвіниці 

На Вас очікує незабутня зустріч зі Святим Миколаєм! Також у програмі - виставка "Казки народів світу", світлові інсталяції, святкові вистави, майстер-класи. Одним словом, гарний настрій - гарантовано!

2. Зустріч зі Святим Миколаєм (с. Пирогів) 

Ви поринете у світ чарівної казки та веселих свят. Зустріч з Миколаєм Чудотворцем, цікава екскурсія, пізнавальні майстер-класи - завітайте у Національний музей народної архітектури та побуту України! 

3. Головна Резиденція Святого Миколая 

Козацьке селище "Мамаєва Слобода" запрошує на святкову зустріч з Чудотворцем! Резиденція Святого Миколая вже водинадцяте відкриє свої двері. Не забудьте попередньо записатися. 

4. Офіс Святого Миколая в парку Шевченко 

Дітлахи зможуть написати листа з побажаннями подарунків Діду-чарівнику та отримати смачний пряник від ельфів-помічників. Та навіть змайструвати власний пряниковий будинок. 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Как использовать жидкую кожу для автомобиля
Как использовать жидкую кожу для ав... Ни для кого не секрет, что кожаные изделия имеют привлекательный внешний вид, служат долго и более устойчивы к механичес...
Как картинку воплотить в жизнь: что главное в реализации дизайн-проекта
Как картинку воплотить в жизнь: что... Когда берешь в руки фотоальбом с дизайн-проектом, первая мысль, как это все воплотить в жизнь? Потому что хочется жить и...
Доступный онлайн-кредит
Доступный онлайн-кредит Для получения банковского займа всегда нужно проходить ряд необходимых процедур: сбор пакета документов, необходимых для...