Кредит під заставу квартири у період воєнного стану. Як змінились кредитні продукти

banknota.kiev.ua
Автор:
banknota.kiev.ua
30 грудня 2022

Наслідки широкомасштабної війни в Україні відчув практично кожен. Окрім безцінних втрат – людських життів та здоров'я, багато українців втратили бізнес, житлове майно, особистий транспорт. Фінансові труднощі зараз цілком закономірні, тому адаптоване кредитування є ключовим аспектом відновлення економічної ситуації як мінімум до довоєнного рівня. Найкращий варіант для мешканців столиці прямо сьогодні – це кредит під заставу квартири у Києві. Як і де його краще оформити, ми обговоримо далі.

Кредит під заставу квартири у період воєнного стану. Як змінились кредитні продукти

Як вплинув військовий стан на кредитування в Україні

     Військовий стан - це не тільки оголошення загальної мобілізації, а й інші юридичні зміни тимчасового характеру у державі. З 24 лютого 2022 року економіка України "грає" зовсім за іншими правилами, бюджетні гроші перерозподілені на стратегічно важливі галузі, і багато довоєнних фінансових операцій різко обмежені або зовсім зупинені.

     Жодних сумнівів не викликає прямий вплив війни на кредитну сферу:

 • Кредитних продуктів поменшало.
 • Умови оформлення та кредитування змінилися.
 • Адаптація під воєнну економіку відбулася далеко не у всіх фінустановах.
 • Населення відчуває більшу потребу в кредитних коштах, ніж до війни.
 • Економічна рецесія у банківському кредитному секторі

     Зараз ми спостерігаємо економічний спад, зумовлений зупинкою роботи важливих для ВВП країни підприємств, фактичного зменшення працездатного населення через вимушене переселення, проблеми у бізнес-секторі та інші.

     Бачимо і реакцію від НБУ – підвищення облікової ставки до 23-25%. Цей фактор призвів до кількох неприємних наслідків для кредитної галузі:

 • Збільшення реальної ставки в банках;
 • Більше обмежень та додаткових платежів для позичальників при оформленні – так банк знижує ризики неплатоспроможності клієнтів;
 • Зниження числа іпотечних кредитів – через спад будівельного ринку;
 • Підсумок - нижче відсоток схвалень, кредити в банках стали дорожчими і недоступнішими.

     У поточних умовах досить зручним та простим рішенням є кредит під заставу квартири у Києві. Оформити його можна у приватній фінансовій компанії, де умови кредитування більш лояльні та адаптовані до актуальної економіки.

Кредит під заставу квартири у Києві в “Банкнота”

     У Києві ліквідність квартир перебуває на досить високому рівні, незважаючи на всі економічні проблеми. У власників нерухомості у столиці зараз є шанс отримати набагато вигідніший кредит, ніж в інших регіонах.

     Оформити кредит під заставу квартири у Києві можна у фінансовій компанії "Банкнота", яка вже понад 8 років пропонує свої послуги на території Київської області і не лише.

У чому, власне, вигода?

 • 99% - шанс схвалення;
 • Низька реальна ставка – 1,5% на місяць (18% річних);
 • Оформлення за 24 години;
 • Тривалий термін – до 60 місяців;
 • Сума більша за будь-який споживчий кредит - від 50 000 до 15 000 000 грн;
 • Жодних додаткових платежів та комісій.

     Величезним плюсом "Банкнота" є можливість отримати кредит під заставу квартири без офіційного працевлаштування, довідки про доходи і навіть з проблемною кредитною історією. Зараз, коли багато хто просто залишився без роботи, це дуже крутий бонус.

     Оформити позику під заставу можна на офіційному сайті “Банкнота” або зв'язавшись за телефоном зі спеціалістом +38-063-930-99-99.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
У пошуках комфортного відпочинку: як правильно вибрати хороший матрац для сну
У пошуках комфортного відпочинку: я... Розлучатися зі звичними речами непросто, але в деяких випадках від цього залежить здоров'я людини. Йдеться про вибір нов...
Перехід на літній час: Переводимо годинники!
Перехід на літній час: Переводимо г... Незабаром ми перейдемо на літній час! В Україні це відбувається щороку в останню неділю березня!
Відпочинок в ландшафтному парку Буки під Києвом
Відпочинок в ландшафтному парку Бук... Неподалік столиці у Сквирському районі в селищі Буки є надзвичайної краси ландшафтний парк Александрія, який розташовани...