Пільговий кредит під заставу квартири в Україні в період воєнного стану

credit112.kiev.ua
Автор:
credit112.kiev.ua
04 січня 2023

   Через війну фінансова сфера України переживає не найпростіший час. Окремі галузі економіки постраждали досить сильно, і зараз підтримуються за рахунок траншів з ЄС, США, Канади та інших країн. Кредитний ринок не залишився осторонь, сьогодні ми спостерігаємо трансформацію галузі, спрямовану на стабілізацію системи в умовах військової економіки. Для простих громадян є й негативні сторони процесу: підвищення облікової ставки, обмеження кількості кредитних продуктів, запровадження інструментів зниження ризиків, що підвищують вартість кредиту. Незважаючи на це, найбільш вигідним варіантом кредитування був і залишається кредит під заставу квартири, який можна оформити у приватній фінустанові, причому набагато швидше, ніж у банку.

Пільговий кредит під заставу квартири в Україні в період воєнного стану

    Які кредити потрібні під час війни?

     Підхід до вибору кредитної пропозиції українцями дещо змінився. Сьогодні основний акцент люди роблять на:

 • Розмірі реальної процентної ставки;
 • Форматі відсоткової ставки (пріоритет – це фіксовані відсотки);
 • Терміні кредитування та впливі цього параметра на інші умови кредиту.

     Ключове значення безпосередньо для позичальника має мета отримання коштів, яка, своєю чергою, визначає суму позики та період погашення заборгованості.

 • Невеликі суми - 5000 - 20 000 грн - позичальники продовжують користуватись споживчими кредитами у банку, кредитними картками, "Оплатою частинами" та іншими подібними пропозиціями. Набагато рідше зараз звертаються до МФО за мікрокредитом. Хоча вимоги до клієнта там мінімальні, майже ніхто не хоче переплачувати 40–50% за місяць;
 • Середні суми – 20 000 – 50 000 грн – позичальники майже не звертаються до МФО (менше 3% заявок), обираючи свій особистий банк або приватну фінансову компанію. Банки в актуальних умовах різко знизили відсоток схвалення заявок за кредитами, висунули більш строгі умови для позичальників, обмежили ліміти на кредитних картках. Приватні фінансові компанії в Україні набирають все більшої популярності;
 • Великі суми – 50 000 – 1 000 000 грн і більше – позичальники у понад 90% випадків обирають заставне кредитування у приватного кредитора. Наприклад, кредит під заставу квартири у Києві, Львові, Ужгороді та інших західних регіонах зараз вважається найпопулярнішим.

Чому кредит під заставу квартири вважається пільговим?

     Кредит під заставу квартири у приватного кредитора має низку серйозних переваг:

 • На 80-90% менше документів при оформленні;
 • Нижче реальна ставка;
 • Велика сума кредиту (за рахунок високої вартості застави);
 • Гнучкіші умови співпраці для позичальника.

     При цьому угода з приватним кредитором має таку ж юридичну цінність, як і позика в банку, тому ніяких ризиків для позичальника немає.

Як без ризику оформити кредит під заставу квартири в Україні?

     Під час війни оформити вигідний кредит під заставу квартири можна в компанії Кредит112. Враховуючи реальні відгуки клієнтів та високий рейтинг компанії за 17+ років роботи, Кредит112 зараз належить до групи фінустанов, яким довіряють найбільше.

     Незважаючи на те, що в країні воєнний стан, Кредит112 зберігає довоєнні умови кредитування для всіх клієнтів, і пільговий кредит під заставу квартири підтвердження цього.

     Що пропонує Кредит112?

 • Гроші під заставу квартири у Києві, Київській області, Львові, Луцьку, Ужгороді тощо;
 • Розмір кредиту – 80% від ціни квартири
 • Ставка – всього 1,5% на місяць
 • Можливість довгострокового кредитування – до 120 місяців;
 • Гнучкий графік погашення та відсутність прихованих платежів.

     Отримати більше інформації про кредит під заставу квартири в період воєнного стану можна на сайті Кредит 112, а також за телефоном +38-063-112-5-112.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
У пошуках комфортного відпочинку: як правильно вибрати хороший матрац для сну
У пошуках комфортного відпочинку: я... Розлучатися зі звичними речами непросто, але в деяких випадках від цього залежить здоров'я людини. Йдеться про вибір нов...
Перехід на літній час: Переводимо годинники!
Перехід на літній час: Переводимо г... Незабаром ми перейдемо на літній час! В Україні це відбувається щороку в останню неділю березня!
Відпочинок в ландшафтному парку Буки під Києвом
Відпочинок в ландшафтному парку Бук... Неподалік столиці у Сквирському районі в селищі Буки є надзвичайної краси ландшафтний парк Александрія, який розташовани...