Як пригодяться математика, фізика та хімія? Допоможуть побудувати кар’єру та заробляти більше!

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
24 вересня 2020

Точні науки – основа природних явищ та виробничих процесів. В основі фізики, математики та хімії лежить критичне мислення. Тому ці предмети важко даються більшості учнів. Проблеми, що виникають у школярів, здебільшого пов’язані з нерозумінням правил та законів, невмінням застосувати теоретичні знання на практиці.

Дітям складно запам’ятати формули, властивості елементів. У цілому задачі пов’язані з вибудовуванням чітких та послідовних алгоритмів дій, причинно-наслідкових зв’язків. Для цього потрібно розвивати логіку. Точні дисципліни найбільш перспективні для здобуття вищої освіти. Фізика, математика і хімія лежать в основі технічного прогресу та інноваційних технологій. Знання цих наук допоможе вступити на актуальні спеціальності. Випускник точних наук зможе отримати затребувану професію, взяти участь у новітніх наукових розробках. Перед успішними фахівцями відкривається і міжнародний ринок праці.

Як пригодяться математика, фізика та хімія? Допоможуть побудувати кар’єру та заробляти більше!

У яких галузях застосовується знання математики?

Математика – фундаментальна наука усіх наук. У шкільному віці дитині складно зрозуміти, що формули, закони і математичні моделі допомагають робити розрахунки і прогнозувати певні результати в діяльності підприємства, компанії. Прикладна математика дозволяє застосовувати математичні методи та алгоритми в інформатиці, техніці, банківській справі, науці, економіці, бізнесі, промисловості, медицині, архітектурі, IT, машинобудуванні, інженерії тощо.

Стрімкий розвиток інформаційних технологій вимагає володіння необхідними знаннями для дослідження, моделювання процесів, систем, баз даних та їх керування. ІТ спеціалісти, дизайнери, системні аналітики, менеджери вищої ланки та інші сучасні професії щодня використовують математичні дослідження у своїй діяльності. Сьогодні жодні технічні задачі не вирішуються без побудови математичної та комп’ютерної моделі.

У дитинстві математику вивчити набагато легше. Якщо шкільний учитель не в змозі доступно пояснити предмет, на допомогу прийде репетитор з математики. Львів, Київ, Харків та багато інших українських міст мають широкий вибір педагогів для різних навчальних цілей. З досвідченим викладачем можна покращити математичний рівень в рази швидше та надійніше. Репетитори з математики – це можливість:

 • застосовувати формули і теореми для практичних завдань;
 • складати алгоритми розв’язків;
 • розв’язувати рівняння, нерівності, задачі різних рівнів складності;
 • формувати підприємливість та фінансову грамотність;
 • розвивати аналітичні здібності

 

Чому потрібно вчити фізику?

Фізика – складна й багатогранна наука з величезною кількістю законів і формул. За допомогою термінів та фізичних закономірностей природні явища навколишнього світу можна спростити до математичної моделі. Знання фізики вимагає комп’ютерна та інженерія програмного забезпечення, статистика, системний аналіз, кібербезпека, нанотехнології, прикладна механіка, машинобудування, авіаційна та ракето-космічна техніка, металургія, енергетика, метеорологія та кліматологія тощо.

Фізика лежить в основі науково-дослідної діяльності. Наука корисна для практичного життя. Проектування будівель, робота приладів і побутової техніки, кулінарія, електрозварювання – приклади використання фізики в житті. Наука допомагає формувати критичне мислення, ерудованість та практичність розуму.

Якщо у дитини в школі спостерігаються проблеми з розумінням фізичних явищ і законів, потрібно звернутися до приватного учителя. Репетитор з фізики допоможе розібратися з суттю процесів довколишнього світу та пояснювати їх з наукової точки зору. Приватні заняття корисні, оскільки:

 • засновані на спостереженні та експериментах;
 • вирішують практичні задачі;
 • зазвичай передбачають застосування вимірювальних приладів;
 • це надзвичайно цікаві та захопливі уроки;
 • розвивають життєво необхідні навички

 
Де знадобиться знання хімії?

Хімія – практична експериментальна наука. Професії, основані на розумінні властивостей хімічних матеріалів та реакцій, завжди на часі. Серед них – лікар, фармацевт, провізор, ветеринар, лаборант-дослідник, технолог, інженер, хімік-аналітик, біохімік, косметолог, криміналіст, інженер, біотехнолог, агроном. У зв’язку з науковим прогресом та інтеграцією суміжних наук виникли перспективні спеціальності у сферах нанотехнологій, біотехнологій, електроніки, екології, енергетики, медицини, нафтопереробки.

Хімічні процеси – невичерпне поле для наукового вивчення. Так, перспективним є дослідження альтернативних джерел енергії, штучного інтелекту. У школі хімія здається складною. Однак знання таблиці Менделєєва, валентності, тонкощів хімічних переходів і взаємодій робить предмет логічно обґрунтованим.

Якщо викладання хімії у школі не дає дитині повноту знань, варто звернутися до приватного педагога. Репетитор з хімії допоможе практично освоїти властивості речовин і процесів. Заняття з викладачем не лише дають вичерпне пояснення, а й забезпечують:

 •  здобуття практичних навичок у ході експериментів;
 • здатність до абстрагування і узагальнення;
 • формування інтересу до речовин, процесів та їх перетворень;
 • тренування термінологічної пам’яті, асоціативного мислення;
 • інформаційно насичені уроки


Чим обґрунтована цінність точних наук?

Математика, фізика, хімія безумовно знадобляться у повсякденному житті. Завдяки ним дитина як мінімум навчиться критично мислити, самостійно аналізувати отриману  інформацію та робити висновки. Тож шкільні уроки й приватні заняття сприяють накопиченню цінного досвіду.

Успішна кар’єра – за точними науками! Перспективні напрями досліджень, розробок та інновацій засновані на фізичних, математичних і хімічних принципах. Попит на точні спеціальності завжди високий. Фахівець точних галузей має змогу отримати хорошу та високооплачувану роботу.

Текст написав Андрій О. репетитор математики та фізики

Репетитори математики, фізики та хімії на сайті: https://buki.com.ua/

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Микротоковая терапия для вашего салона: новый вектор развития бизнеса
Микротоковая терапия для вашего сал... Бизнес должен развиваться. Особенно это касается бьюти-сферы, где постоянно появляются новые технологии и методики возде...
Як купити автомобіль в Києві: поради та рекомендації
Як купити автомобіль в Києві: порад... Хочете купити новий автомобіль? Це не таке просте завдання, як здається на перший погляд. Вам потрібно вибрати марку і м...
​​​​​​​Ремонт бытовой техники в Киеве
​​​​​​​Ремонт бытовой техники в Кие... Современные пылесосы, духовки, холодильники, стиральные машины оснащены сложными электронными механизмами. Если техника...