Як відбувається прийом у дитячого офтальмолога?

ochiclinic.com.ua
Автор:
ochiclinic.com.ua
28 листопада 2022

Багато дітей бояться відвідувати лікарів, тому батьки йдуть до лікарів тільки в крайніх випадках. Однак це докорінно неправильно. Хоча б раз на рік дитина має відвідувати профільних фахівців. Прийом у офтальмолога - не виняток. Профільний фахівець зможе вчасно виявити проблеми зі зором та усунути їх.

Як відбувається прийом у дитячого офтальмолога?


У яких випадках потрібно отримати консультацію дитячого офтальмолога

Відвідувати дитячого офтальмолога потрібно регулярно, навіть якщо здається, що проблем із зором немає. Це профілактичні прийоми. Однак є випадки, коли консультація потрібна негайно. До них належать:

 • травма очей
 • примружування;
 • світлобоязнь;
 • підвищена сльозотеча;
 • гнійні виділення з очей;
 • запальні процеси;
 • захворювання повік;
 • косоокі;
 • проблеми зі сприйняттям кольорів;
 • будь-яке спотворення зору.

На прийом потрібно обов'язково приходити з батьками  - це допоможе дитині не боятися. До того ж, близька людина зможе пояснити, що саме турбує маленького пацієнта.

Особливості прийому у дитячого окуліста

Прийом у дитячого окуліста починається зі збору анамнезу - лікар докладно розпитує дитину та батьків про траури. Потім окуліст обов'язково перевіряє гостроту зору та проводить дослідження рефракції на комп'ютері. За потреби пацієнту підбирають окуляри.

Часто офтальмологи після першої перевірки закопують пацієнту спеціальні краплі, що розширюють зіницю і знімають м'язи. Це необхідно, щоб уникнути помилкової короткозорості. Після цього знову проводять перевірку гостроти зору та підбирають окуляри чи лінзи.

Додатково офтальмологи проводять кілька обстежень:

 - пневмотонометрію;
 - вимірювання внутрішньоочного тиску;
 - офтальмоскопію;
 - дослідження очного дна;
 - біомікроскопію;
 - обстеження переднього відрізка ока.

У деяких випадках може знадобитися гоніоскопія (огляд кута передньої камери), комп'ютерна периметрія (вимір бокового поля зору), томограма або УЗД.

Після всіх проведених маніпуляцій офтальмолог призначить лікування та дасть профілактичні поради, як зберегти зір.

Рекомендації щодо збереження зору дітей


Зазвичай лікарі дають такі поради:

 • Обмежити використання гаджетів, комп'ютера, перегляду телевізора.
 • Кожні 45 хвилин давати очам відпочинок від будь-якого зорового навантаження.
 • Не читати лежачи.
 • Регулярно виконувати гімнастику для очей.
 • Читати та робити уроки при достатньому та правильному освітленні.
 • Слідкувати, щоб відстань від очей до книги або зошита була не менше 30 см.Також важливо дотримуватися режиму дня, більше гуляти та спостерігати за природою, правильно харчуватися та висипатися.

Переваги співпраці з Офтальмологічною клінікою Ochi Clinic

Не у всіх клініках є дитячі офтальмологи. Тому якщо ви шукаєте хорошого спеціаліста, зверніться до центру Ochi Clinic. Ми проводимо перевірку зору дітей будь-якого віку швидко та якісно.

Ochi Clinic -  це сучасний офтальмологічний центр, де можна перевірити зір і вилікувати захворювання очей у дітей, а й у дорослих. Працюємо навіть із найскладнішими випадками, а також проводимо хірургічні операції.

Наші переваги:

Сучасне обладнання. Для дослідження ми використовуємо лише сертифіковані інноваційні прилади. З їхньою допомогою діагностика зору стає дуже чіткою. Усі призначення, пов'язані з лікуванням, підтверджені міжнародними протоколами.

Дослідні фахівці. У нашій клініці працюють фахівці з великим досвідом роботи та науковими званнями, автори власних запатентованих методик лікування очей. Офтальмологічний центр Ochi Clinic – клінічна база кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, що дає можливість нашим фахівцям удосконалювати свої навички та постійно набувати нових знань у галузі офтальмології та мікрохірургії ока. Завдяки цьому наші пацієнти можуть вирішити будь-які проблеми.

Комфортні умови. Наша клініка – затишна та сучасна. До послуг пацієнтів – три сучасні операційні, блок інтенсивної терапії та комфортні палати для денного стаціонару.
Також серед наших плюсів - лояльні ціни, регулярні акції, відповідальність за кожного пацієнта та підтверджена ефективність лікування.

Ochi Clinic - це безпека, зручність та висока якість послуг. Записуйте дитину на прийом прямо зараз!

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
У пошуках комфортного відпочинку: як правильно вибрати хороший матрац для сну
У пошуках комфортного відпочинку: я... Розлучатися зі звичними речами непросто, але в деяких випадках від цього залежить здоров'я людини. Йдеться про вибір нов...
Перехід на літній час: Переводимо годинники!
Перехід на літній час: Переводимо г... Незабаром ми перейдемо на літній час! В Україні це відбувається щороку в останню неділю березня!
Відпочинок в ландшафтному парку Буки під Києвом
Відпочинок в ландшафтному парку Бук... Неподалік столиці у Сквирському районі в селищі Буки є надзвичайної краси ландшафтний парк Александрія, який розташовани...