Дізнайтеся більше про ВДНГ у Києві

ВДНГ у Києві – це місце, котрим по праву гордиться не лише столиця, а й уся Україна. Відкрито заклад у 1958 році у мальовничій місцевості – Голосіївському лісі, що вважається головною рекреаційною зоною міста. Сьогодні державна Виставка досягнень народного господарства офіційно називається Національним комплексом «Експоцентр України» (НЕУ) і займає надзвичайно велику площу, а саме 286,3 га.
На ній розмістилися:
   • 180 будинків та споруд – павільйони (головний та додаткові), оранжереї, ресторани, малі архітектурні форми – фонтани, кіоски, скульптури;
   • садова та лісопаркова зона;
   • водні об’єкти – ставки, озера;
   • кінне господарство.
ВДНХ афіша сповіщає жителів та гостей Києва про проведення різноманітних виставок, а їх щороку тут впроходить близько сотні. Проте не лише експозиції міжнародного рівня тут відбуваються, заклад перетворився на справжню Країну розваг ВДНГ.
У літню пору тут можна відпочити всією сім’єю, оскільки на території НЕУ відкрито безліч гойдалок, мотузяний парк, басейн, концертний зал, літня сцена, кінотеатр, проводяться квести, діє музей піщаних скульптур та багато чого ще.
Взимку також варто відвідати цю частину Києва – ВДНХ розваги пропонує дійсно унікальні. У «Зимовому Дійснейленді», що є найбільшим в Європі закладом даного типу, є величезна крита ковзанка, гірки, офіс Діда Мороза, пункти прокату різноманітного спорядження, діють зимові ярмарки, прокладені цікаві маршрути, котрі можна подолати на конях чи оленях, відбуваються лазерні шоу.
Заплануйте відпочинок у ВДНХ – і ви не пошкодуєте! А щоби не пропустити нічого цікавого слідкуйте за афішею. Квитки на різноманітні розважальні заходи та дійства можна придбати он-лайн на нашому сайті. 

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook