Авторські новорічні диво-листівки (ФОТО)

katar
Автор:
katar
21 грудня 2018

У Кропивницькому створили новорічні благодійні листіки.
Міжнародний благодійний фонд "Дивожиття" у колаборації з художницею Катериною Катаровською видав серію новорічних листівок, кошти від продажу яких підуть на допомогу діткам, які борються із тяжкими діагнозами.

Авторські новорічні диво-листівки (ФОТО)

 

Серія складається з трьох барвистих картинок з яскравими та милими персонажами: синьоволосою дівчинкою, пухнастим зайчиком та рум'яним поросятком.

Додайте таку листівочку до новорічного подарунку, подаруйте колегам на роботі чи друзям, використовуйте як закладку для улюбленої книги або навіть оформіть у рамочку та прикрасьте оселю.
Ці листівки мають неймовірну силу, тому що створені з любов'ю. Творити дива так приємно, особливо коли цього потребують діти.
Вартість однієї авторської листівки 25 гривень. І кожні +25, +25… +25 - це порятунок маленьких життів! Дозвольте діткам повірити в Диво!

Замовити листівки можна на сторінці Міжнародного благодійного  фонду "Дивожиття". Просто напишіть кількість листівок, яку плануєте замовити та оберіть картинки.
Кошти за листівки перераховуйте на реквізити БО МБФ «Дивожиття»:
ПАТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок: 26003052916748 
МФО: 323583
Код за ЄДРПОУ: 42467845
Призначення платежу: «ДИВОлистівка»
 
Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080 (картка відкрита на ім’я директорки фонду) 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Дихати по-людськи
Дихати по-людськи Не відкрию Америку, якщо скажу просту річ. Кожна людина має право бути щасливою. Жити у рідному місті чи селі, закохуват...
Дебати кандидатів
Дебати кандидатів "Хочемо дебати!»" — ця фраза лунає скрізь! Тож цей день настав! В останню п'ятницю перед днем повторного голосування...
Самый большой музыкальный фестиваль страны Atlas Weekend 2019 ждет тебя!
Самый большой музыкальный фестиваль... Ежегодно в летнее время в столице Украины проходит Атлас Викенд. И 2019 год - не исключение! С 9 по 14 июля на территори...
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook