Авторські новорічні диво-листівки (ФОТО)

katar
Автор:
katar
21 грудня 2018

У Кропивницькому створили новорічні благодійні листіки.
Міжнародний благодійний фонд "Дивожиття" у колаборації з художницею Катериною Катаровською видав серію новорічних листівок, кошти від продажу яких підуть на допомогу діткам, які борються із тяжкими діагнозами.

Авторські новорічні диво-листівки (ФОТО)

 

Серія складається з трьох барвистих картинок з яскравими та милими персонажами: синьоволосою дівчинкою, пухнастим зайчиком та рум'яним поросятком.

Додайте таку листівочку до новорічного подарунку, подаруйте колегам на роботі чи друзям, використовуйте як закладку для улюбленої книги або навіть оформіть у рамочку та прикрасьте оселю.
Ці листівки мають неймовірну силу, тому що створені з любов'ю. Творити дива так приємно, особливо коли цього потребують діти.
Вартість однієї авторської листівки 25 гривень. І кожні +25, +25… +25 - це порятунок маленьких життів! Дозвольте діткам повірити в Диво!

Замовити листівки можна на сторінці Міжнародного благодійного  фонду "Дивожиття". Просто напишіть кількість листівок, яку плануєте замовити та оберіть картинки.
Кошти за листівки перераховуйте на реквізити БО МБФ «Дивожиття»:
ПАТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок: 26003052916748 
МФО: 323583
Код за ЄДРПОУ: 42467845
Призначення платежу: «ДИВОлистівка»
 
Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080 (картка відкрита на ім’я директорки фонду) 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Файно маркет вітає з Днем захисту дітей
Файно маркет вітає з Днем захисту д... У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається День захисту дітей. Це особливе свято дитинства, щирих...
Файно поміч: 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет
Файно поміч: 100 тисяч гривень на п... 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет В непростий для нашої країни час, коли всі ми боремося зі страш...
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації під час карантину
Список лікарів готових надавати БЕЗ... До цих лікарів треба звертатись тільки в разі, якщо Ваш сімейний лікар не на зв׳язку, а швидка не виїжджає до Вас. 
Редакція рекомендує