Авторські новорічні диво-листівки (ФОТО)

katar
Автор:
katar
21 грудня 2018

У Кропивницькому створили новорічні благодійні листіки.
Міжнародний благодійний фонд "Дивожиття" у колаборації з художницею Катериною Катаровською видав серію новорічних листівок, кошти від продажу яких підуть на допомогу діткам, які борються із тяжкими діагнозами.

Авторські новорічні диво-листівки (ФОТО)

 

Серія складається з трьох барвистих картинок з яскравими та милими персонажами: синьоволосою дівчинкою, пухнастим зайчиком та рум'яним поросятком.

Додайте таку листівочку до новорічного подарунку, подаруйте колегам на роботі чи друзям, використовуйте як закладку для улюбленої книги або навіть оформіть у рамочку та прикрасьте оселю.
Ці листівки мають неймовірну силу, тому що створені з любов'ю. Творити дива так приємно, особливо коли цього потребують діти.
Вартість однієї авторської листівки 25 гривень. І кожні +25, +25… +25 - це порятунок маленьких життів! Дозвольте діткам повірити в Диво!

Замовити листівки можна на сторінці Міжнародного благодійного  фонду "Дивожиття". Просто напишіть кількість листівок, яку плануєте замовити та оберіть картинки.
Кошти за листівки перераховуйте на реквізити БО МБФ «Дивожиття»:
ПАТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок: 26003052916748 
МФО: 323583
Код за ЄДРПОУ: 42467845
Призначення платежу: «ДИВОлистівка»
 
Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080 (картка відкрита на ім’я директорки фонду) 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісень Кузьми Скрябіна
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісе... 17 серпня день народження відомого українського співака Кузьми Скрябіна. А 2 лютого 2020 року буде вже 5 річниця, від...
Що чекає Кропивницький на День міста?
Що чекає Кропивницький на День міст... 21 вересня Кропивницький яскраво святкуватиме свій День народження - 265 років! Підготовка до свята триває, ну а ми гот...
За гру на вуличному піаніно кропивничани отримають стильні навушники
За гру на вуличному піаніно кропивн... Кропивничани та гості міста мають змогу отримати стильні навушники за участь у конкурсі!