Авторські новорічні диво-листівки (ФОТО)

katar
Автор:
katar
21 грудня 2018

У Кропивницькому створили новорічні благодійні листіки.
Міжнародний благодійний фонд "Дивожиття" у колаборації з художницею Катериною Катаровською видав серію новорічних листівок, кошти від продажу яких підуть на допомогу діткам, які борються із тяжкими діагнозами.

Авторські новорічні диво-листівки (ФОТО)

 

Серія складається з трьох барвистих картинок з яскравими та милими персонажами: синьоволосою дівчинкою, пухнастим зайчиком та рум'яним поросятком.

Додайте таку листівочку до новорічного подарунку, подаруйте колегам на роботі чи друзям, використовуйте як закладку для улюбленої книги або навіть оформіть у рамочку та прикрасьте оселю.
Ці листівки мають неймовірну силу, тому що створені з любов'ю. Творити дива так приємно, особливо коли цього потребують діти.
Вартість однієї авторської листівки 25 гривень. І кожні +25, +25… +25 - це порятунок маленьких життів! Дозвольте діткам повірити в Диво!

Замовити листівки можна на сторінці Міжнародного благодійного  фонду "Дивожиття". Просто напишіть кількість листівок, яку плануєте замовити та оберіть картинки.
Кошти за листівки перераховуйте на реквізити БО МБФ «Дивожиття»:
ПАТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок: 26003052916748 
МФО: 323583
Код за ЄДРПОУ: 42467845
Призначення платежу: «ДИВОлистівка»
 
Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080 (картка відкрита на ім’я директорки фонду) 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
День захисту дітей у Кропивницькому
День захисту дітей у Кропивницькому 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Де і як розважатися малюкам цього дня, читайте у  підбірці ан...
Перший міський мурал у Кропивницькому
Перший міський мурал у Кропивницько... У Кpoпивницькому створять перший міський мурал. Художники-муралісти з Києва вже poзпочали poботи на cтіні будинку №22,...
"Руйнування міфів" від Smartum
"Руйнування міфів" від Smartum "Чи не пізно вчити ментальну арифметику після 11 років?" Дуже здивувала ця фраза, яку нас запитали.
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook