День Святого Миколая. Вірте у дива!

Морощук Ольга
Автор:
Морощук Ольга
19 грудня 2019

Чудеса не вимагають пояснень, в них просто потрібно вірити.

День Святого Миколая. Вірте у дива!

Чудеса не вимагають пояснень, в них просто потрібно вірити.

Перше зимове свято, яке з нетерпінням чекають всі дітлахи – це день Святого Миколая. Саме цей добрий дідусь вважається захисником дітей у світі!

Традиції на Миколая сягають далеко у минуле!

Опускаючись на землю,  Миколай, проганяє темні сили, а на їхнє місце приходить добро, світло та веселощі. Допомагають йому двоє маленьких янголят.

Дідусь  дарує подарунки та солодощі, поклавши їх під подушку або ж у велику шкарпетку, але! Лише тим діткам, які гарно себе поводили цілий рік.

На Миколая прийнято випікати пряники та розмальовувати їх. І тут вже все залежить від вашої фантазії. Можна використовувати різнокольорову глазур, випікати печиво різної форми.

У цей день потрібно провести весело та приділити максимум уваги своїм діткам, адже це їхнє головне заповітне бажання, на яке у батьків завжди не вистачає часу.

Але допомогає  Миколай не лише малечі, він ділиться своєю опікою і зі студентами, подорожуючими, водіями та торговцями. Люди ще кажуть, що Миколай береже людей і від стихійного лиха, а особливо на воді.

В цей святковий день потрібно загадати найсокровенніше бажання і Миколай  його виконає… якщо ви були слухняні, звичайно ;))

Зробіть добру справу, за це Миколай подарує Вам здоров’я.

У день Св. Миколая прийнято подавати милостиню. У нас в країні - відвідувати дитячі будинки, дарувати подарунки й смаколики дітям-сиротам.

А ще у цей день прийнято миритися, при цьому промовляли: На Миколая клич друга, клич і ворога, і обидва будуть друзями

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Файно маркет вітає з Днем захисту дітей
Файно маркет вітає з Днем захисту д... У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається День захисту дітей. Це особливе свято дитинства, щирих...
Файно поміч: 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет
Файно поміч: 100 тисяч гривень на п... 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет В непростий для нашої країни час, коли всі ми боремося зі страш...
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації під час карантину
Список лікарів готових надавати БЕЗ... До цих лікарів треба звертатись тільки в разі, якщо Ваш сімейний лікар не на зв׳язку, а швидка не виїжджає до Вас.