Євробачення-2020: оголошено список претендентів від України

Морощук Ольга
Автор:
Морощук Ольга
20 січня 2020

Національний відбір на «Євробачення-2020» вже розпочався. Ми маємо повний список артистів та гуртів, один із яких представить Україну на міжнародному конкурсі. Серед них є декілька відомих імен! 

Євробачення-2020: оголошено список претендентів від України

Кожна з країн надсилає одну пісню. Є правило, яке забороняє використовувати пісні, які були випущені більше ніж за визначений період часу до початку конкурсу. Мета  — забезпечити участь в конкурсі лише нових пісень, а не вже відомих хітів, що надало б країнам-учасницям перевагу через популярність пісні.

В 2020 році змагатимуться за можливість представити Україну  на пісенному конкурсі "Євробачення" такі виконавці (серед них і наш земляк!)

 1. KRUTЬ
 2. Fo Sho
 3. [O]
 4. Tvorchi
 5. Katya Chilly
 6. KHAYAT
 7. Assol
 8. CLOUDLESS
 9. GARNA
 10.  David Axelrod
 11.  Олександр Порядинский 
 12.  GIO
 13.  Jerry Heil
 14.  Еліна Іващенко
 15.  GO-A
 16.  MOONZOO feat. F.M.F. Sure

Цьогоріч зміниться склад жюрі конкурсу. Залишається Андрій Данилко, а до нього приєдналися: співачка Тіна Кароль та  генеральний продюсер радіохолдингу №1 в Україні «ТАВР Медіа», генеральний директор «Хіт ФМ» -Віталій Дроздов! 

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Файно маркет вітає з Днем захисту дітей
Файно маркет вітає з Днем захисту д... У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається День захисту дітей. Це особливе свято дитинства, щирих...
Файно поміч: 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет
Файно поміч: 100 тисяч гривень на п... 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет В непростий для нашої країни час, коли всі ми боремося зі страш...
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації під час карантину
Список лікарів готових надавати БЕЗ... До цих лікарів треба звертатись тільки в разі, якщо Ваш сімейний лікар не на зв׳язку, а швидка не виїжджає до Вас.