Ревізор 2018 побував у Кропивницькому

Землянська Тетяна
Автор:
Землянська Тетяна
23 жовтня 2018

22 жовтня вийшов випук про ревізію у Кропивницькому.  Що приємно, до уваги брали відгуки, розміщені на сайті-довідці Кропивницького https://20.ua/kr.

Ревізор 2018 побував у Кропивницькому

22 жовтня  вийшов в ефір випуск Ревізора з Миколою Тищенко  у Кропивницькому. Під пильне око програми  попали місцеві ресторани, отель, фітнес-центр та піцерія

 Ревізія деяких закладів приємно здивувала, інших - шокувала. Відзнаку Ревізора у 2018 отримали 2 заклади Кропивницького. Отель "Маєток" та піцерія "Смачні традиції".

По запрошенню журналістки проекта Олени Філонової наш очільник міста був присутнім на запису «Пристрастей за «Ревізором»

Кропивницкие "Страсти по Ревизору" 2018 (ВИДЕО)

- Я за те, щоб програма «Ревізор» об’єктивно давала оцінку мережам, які мають честь обслуговувати громадян України, - схвально відгукнувся про програму «Ревізор» Андрій Райкович. -  І це дуже важливо, тому, що торгівельне обслуговування, побутове обслуговування, ресторанний бізнес в Україні повинні розвиватися. А нагороди «Ревізора» засвідчують якість роботи власних виробництв.

Що приємно, до уваги брали відгуки, розміщені на місцевому сайті-довідці Кропивницького https://20.ua/kr. Діліться і ви своїми відгуками про отримані послуги на сайті ТОП-20.  Це допомоще нам всім обрати кращіх у Кропивницькому

САМЕ ЗАРАЗ на сайті проходить голосування Народний бренд

Кожен з нас має можливість виказати свою думку і підтримати ту  торгову марку, магазин, заклад або послугу, тих власників, директорів провідних підприємств Кропивницького, які завоювали вашу любов та довіру.  Ваш голос — це оцінка якості їхньої продукції або послуг.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
AGROEXPO-2019
AGROEXPO-2019 З 25 по 28 вересня у Кропивницькому проходитиме VII Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2019.  
Найромантичніші місця України
Найромантичніші місця України Валентики, квіти та подарунки - вже зовсім скоро Україна святкуватиме найромантичніший день року! Дехто вже склав дет...
Кропивницький фотограф презентує виставку у столиці
Кропивницький фотограф презентує ви... У Києві відкриється виcтавка фотографа з Кропивницького.  
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook