Ревізор 2018 побував у Кропивницькому

Землянська Тетяна
Автор:
Землянська Тетяна
23 жовтня 2018

22 жовтня вийшов випук про ревізію у Кропивницькому.  Що приємно, до уваги брали відгуки, розміщені на сайті-довідці Кропивницького https://20.ua/kr.

Ревізор 2018 побував у Кропивницькому

22 жовтня  вийшов в ефір випуск Ревізора з Миколою Тищенко  у Кропивницькому. Під пильне око програми  попали місцеві ресторани, отель, фітнес-центр та піцерія

 Ревізія деяких закладів приємно здивувала, інших - шокувала. Відзнаку Ревізора у 2018 отримали 2 заклади Кропивницького. Отель "Маєток" та піцерія "Смачні традиції".

По запрошенню журналістки проекта Олени Філонової наш очільник міста був присутнім на запису «Пристрастей за «Ревізором»

Кропивницкие "Страсти по Ревизору" 2018 (ВИДЕО)

- Я за те, щоб програма «Ревізор» об’єктивно давала оцінку мережам, які мають честь обслуговувати громадян України, - схвально відгукнувся про програму «Ревізор» Андрій Райкович. -  І це дуже важливо, тому, що торгівельне обслуговування, побутове обслуговування, ресторанний бізнес в Україні повинні розвиватися. А нагороди «Ревізора» засвідчують якість роботи власних виробництв.

Що приємно, до уваги брали відгуки, розміщені на місцевому сайті-довідці Кропивницького https://20.ua/kr. Діліться і ви своїми відгуками про отримані послуги на сайті ТОП-20.  Це допомоще нам всім обрати кращіх у Кропивницькому

САМЕ ЗАРАЗ на сайті проходить голосування Народний бренд

Кожен з нас має можливість виказати свою думку і підтримати ту  торгову марку, магазин, заклад або послугу, тих власників, директорів провідних підприємств Кропивницького, які завоювали вашу любов та довіру.  Ваш голос — це оцінка якості їхньої продукції або послуг.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
У Кропивницькому відкрився перший магазин MOYO
У Кропивницькому відкрився перший м... Купувати офіційну техніку і електроніку в Кропивницькому стало значно простіше
Школы иностранных языков и центры развития ребенка  в Кропивницком: анализируем и выбираем
Школы иностранных языков и центры р... Почему  стоит отдавать ребенка на внешкольное обучение?
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісень Кузьми Скрябіна
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісе... 17 серпня день народження відомого українського співака Кузьми Скрябіна. А 2 лютого 2020 року буде вже 5 річниця, від...