Вчора, опівночі завершилося голосування у конкурсі «Народний бренд».
У кoнкурсі прийняло участь 1 983 користувачів.
В 40 номінаціях було представленo 575 кoмпаній з Кропивницького та Кірoвоградської області.
125 527 голосів було віддано під час активних кількамісячних перегонів, мета яких - обрання кращого у своїй сфері бізнесу.
Редакція сайту ТОП-20 щиро дякує всім, хто дoлучився до проекту та не пошкодував свого часу, вкладеного у його розвиток. Ми цінуємо, що жителі міста та області залишили свої чесні відгуки про заклади! Завдяки ним тепер у користувачів сайту є доступ до актуальної інфoрмації та опису послуг сотень компаній Кіровоградщини.
І oсь трапилося те, що ми усі тaк довго чeкали!
Нарешті прийшов час відкрити завісу таємниці та назвати головних переможців, яких обрали кропивничани. Нижче ми розміщуємо список номінацій та назв компаній, які отримали перше місце у голосуванні конкурсу "Народний бренд"!
УВАГА!!! Розіграш планшета і інших призів відбудеться в день нагородження переможців, а саме 24 січня. Всі, хто проголосував в конкурсі "Народний бренд" обов'язково приймайте дзвінки в цей день після 19.00!
Редакція сайту ТОП-20 вітає переможців та бажає їм процвітання, популярності та, звичайно ж, гарних відгуків!
Результати голосування:
Суші-бар: 1місце - Япі ; 2 місце - Суші Wok; 3 місце - SUSHI-KADO
Кафе, піцерія, паб: 1місце - DROVA ; 2 місце - Старый город ; 3 місце - Старе місто
Ресторан: 1 місце - Парадіз ; 2 місце - Тихая Гавань ; 3 місце - Сорренто
Кав'ярня: 1місце - Франс.уа ; 2 місце - Kex Bar; 3 місце - Мокко
Кальянна: 1місце -Куба №1 ; 2 місце - Не добро пожаловать; 3 місце - Dream room
Стоматологічна клініка: 1місце - Обласна стоматологічна поліклініка ; 2 місце - Медіна ; 3 місце - Імпладент
Салон краси, СПА-центр: 1місце - МАК ; 2 місце - CHUDO ; 3 місце - Стрекоза
Автосалон: 1місце - Кіровоград-Авто ; 2 місце - Мотор-Олви ; 3 місце - ЕВА Моторз
Автосервіс, прокат авто: 1місце - Авто-шанс, сервіс ; 2 місце - Автосервіс Bosch Service; 3 місце - АвтоПрокат
База, комплекс відпочинку: 1місце - Орлине гніздо ; 2 місце - Розовый слон; 3 місце - Скіфія
Магазин одягу, взуття: 1місце - COLIN'S ; 2 місце - Sport Discounter; 3 місце - Milavitsa
Магазин дитячих товарів: 1 місце -Чудо острів ; 2 місце - Краіна мрій; 3 місце - Алігатор
Сімейний, ігровий комплекс: 1 місце - Crazy Land; 2 місце - Portal Park; 3 місце - ИгроБум
Школа іноземних мов: 1 місце - Жираф Клаб; 2 місце - J&T; 3 місце - WOW! English
Дитячий клуб розвитку та секція: 1місце - MIX of DANCE; 2 місце - Аеліта; 3 місце - Горішок
Туризм, відпочинок: 1 місце - Інтурист-Кіровоград; 2 місце - Anex tour; 3 місце - Поїхалми з нами
Навчання та курси: 1 місце - Mix models; 2 місце - ЦДЮТ; 3 місце - Римо
Весільний салон : 1 місце - Rozmarini ; 2 місце - Идеальная пара; 3 місце - Весілля
Фотограф: 1 місце - Лисенко Ольга; 2 місце - Филипенко Игорь; 3 місце - Карелин Виталий
Вікна, двері: 1 місце - Будівельний магазин Зодчий; 2 місце - ПСВ ГРУП; 3 місце - Єврокомплекс
Організація свят, весіль: 1 місце - Технологія Успіху; 2 місце - Студія флористики Єлєна; 3 місце - Зефір
Спортзал, фітнес-клуб: 1 місце - Драйв; 2 місце - ALEX; 3 місце - Атлетико
Автошкола: 1 місце - Автошкола ТСОУ; 2 місце - Светофор-К; 3 місце - Аграрник
Юридичні послуги: 1 місце - Феміда; 2 місце - Майнард Наталія; 3 місце - Звіздун Анатолій
Таксі: 1 місце - Альянс ; 2 місце - Таксі 30-30; 3 місце - Альфа
Інтернет-провайдер: 1 місце - Шторм ; 2 місце - Імперіал; Київстар; 3 місце - Воля
Клінінг, хімчистка: 1 місце - Європейська хімчистка; Хімчистка Чистюля; 2 місце - Пральня Чистюля; 3 місце - Імперія чистоти
Нічні клуби, караоке: 1 місце - Fusion Club; 2 місце - Velvet; 3 місце - Джунглі
Аптеки: 1 місце - Аптека низьких цін; 2 місце - Бажаємо здоров'я; 3 місце - Скарбниця здоров'я
Все для домашніх улюбленців: 1 місце - Колумбус; 2 місце - ЛюксВЕТ; 3 місце - Лапи, Вуха, Хвіст
Флористика: 1 місце - Екзотик-Флора; 2 місце - Студія флористики Єлєна; 3 місце - Аленький цветочек
Магазин побутової, цифрової техніки: 1 місце - Comfy; 2 місце - АЛЛО; 3 місце - Цифротех
Фінансова установа: 1 місце - ПриватБанк; 2 місце - Ощадбанк; 3 місце - Райффайзен Банк Аваль
Місцевий виробник (промислова група): 1 місце - НВП « Радій»; 2 місце - Гідросила; 3 місце - Зорянка
Місцевий виробник (продуктова група): 1 місце - М'ясокомбинат «Ятрань»; 2 місце - Грузинська випічка; 3 місце- Черняховські ковбаси
Торгівельна мережа: 1 місце - АТБ-Маркет; 2 місце - Файно Маркет; 3 місце - Ятрань
Будівельні та ремонтні роботи: 1 місце - Студія «Марокко»; 2 місце - Французские натяжные потолки; 3 місце - Стеля Люкс
Ательє, майстерня: 1 місце - LUWE; 2 місце - МРІЯ Є; 3 місце - Дизайн-студія Ірини Бровченко
Технологічне обладнання: 1 місце - КС СОЛАР; 2 місце - РЕАЛ-СЕРВИС; 3 місце - Світло-Так
Доставка їжі, кейтерінг: 1 місце - Майстерня смаку; 2 місце - Авокадо ; 3 місце - ШампурОК