Юнацька студія КУ-РАЖ представила фільм "Кльовн" у Кропивницькому

 Ольга
Автор:
Ольга
14 січня 2020

У суботу, 11 січня, у місті відбулася прем'єра фільму "Кльовн", який знімала юнацька студія КУ-раж протягом минулого року.

Юнацька студія КУ-РАЖ представила фільм "Кльовн" у Кропивницькому

У суботу, 11 січня, у місті відбулася прем'єра фільму "Кльовн", який знімала юнацька студія КУ-раж протягом минулого року. Показ фільму проходив у актовій залі НВО №6, у якій зібралися юні актори, їхні друзі та керівники студії Володимир Крутоус та Наталя Устименко. 

Фільм знятий у жанрі підліткового містичного трилеру, який вихованці студії обрали самі. Вікове обмеження стрічки 12+

Назва "Кльовн" - це стара українська лялька, "арлекін", "клоун". 

Авторка проєкту Наталя Устименко розповіла, що над фільмом студія працювала протягом року, а самі зйомки проходили влітку, під час "кіноканікулів", протягом двох місяців. У фільмі знялись старшокласники - 17 дітей, а також були задіяні і менші діти у другорядних ролях.

Влітку під час зйомок стався прикрий випадок - під час роботи злочинці викрали техніку, та, на щастя, це сталося наприкінці роботи над фільмом. На біду відгукнулись випускники студії КУРАЖ, які зібрали кошти на техніку, яка була необхідна для озвучення і обробки стрічки.

У новому році Кураж знову почне працювати над новим проєктом: обирати жанр, працювати над ролями, проводити репетиції. 

Студія КУРАЖ у 2003 році відзняла свій перший фільм. Щороку випускає по одному повнометражному фільму. Є у студії два мюзікли і навіть невеличкий серіал. «КУ­РАЖ» брав участь у багатьох всеукраїнських фестивалях. Студія має близько 80 нагород, серед яких гран­прі і перші місця.

 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації під час карантину
Список лікарів готових надавати БЕЗ... До цих лікарів треба звертатись тільки в разі, якщо Ваш сімейний лікар не на зв׳язку, а швидка не виїжджає до Вас. 
Файно маркет закликає брегти себе та рідних!
Файно маркет закликає брегти себе т... Сьогодні по місту та області почали з'являтися рекламні щити з закликом залишатися дома та не бути байдужим до мір пов'я...
Доставка їжі у Кропивницькому під час карантину
Доставка їжі у Кропивницькому під ч... Які ресторани працюють в карантин - доставка улюблених страв у Кропивницькому Ресторани та кафе нашого міста тимчасов...