Дізнавайтеся більше про святкування Halloween у Кропивницькому

Хелловін вже скоро настане! Любителям страшних історій і зловісних символів вже пора готуватися до несамовитих веселощів - підбирати найстрашніші костюми і гарбуза побільше. А також слід визначитися з місцем проведення шабашу.
Людей, які не знають, якого числа Хелловін, знайти практично неможливо. Дата 31 жовтня в календарях у багатьох навіть відзначена червоним, хоча не є вихідним днем. У Кропивницькому любителі перевдягань, карнавалів і тематичних вечірок чекають цього свята, щоб по-справжньому зануритися у вир жахів і веселощів.

Цього року Хелловін випадає на четвер, так що готуємося веселитися і гриміти кістками кілька днів поспіль!
Деякі заклади готують і раніше спеціальні вечірки і заходи на Хелловін в Кропивницькому. Хтось обіцяє занурити гостей в атмосферу справжніх жахів. Хтось пропонує майстер-класи з вирізання гарбуза. А хтось проведе супер-концерти містичної музики або ж просто запальну дискотеку.

На честь святкування Хелловіна в Кропивницькому в 2019 році розважальні заклади міста проведуть тематичні заходи. Кафе та ресторани традиційно чекають своїх відвідувачів, щоб обіграти найстрашніші страхи і містичні фантазії. Гостей порадують виступи епатажних музикантів, діджей-сети, конкурси та нереальний настрій самого «темного» свята.

До свята Хелловін 2019 в Кропивницькому пройдуть заходи і для дітей. Захоплюючі майстер-класи, дискотеки і, звичайно ж, яскраві костюми і аквагрим - все те, що так люблять маленькі непосиди.
Незвичайні костюми, втілюють уявлення про нечисту силу, взагалі вважаються невід'ємною частиною свята. Вони насичені чорним і червоним кольорами, виконані у вигляді мантій -
балахонів з капюшоном. Популярні образи вампірів, вовкулаків, відьом. Прийнято також вбиратися під похмурих кіногероїв або відомих особистостей.

Куди піти на Halloween 2019 у Кропивницькому знає сайт MoeMisto! Слідкуйте за афішами та обирайте найкраще святкування для себе!

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення