АНТИТІЛА

З 25 вересня до 14 листопада 2024 року гурт Антитіла запланував український тур, в межах якого виступить в 43 містах України! 

Звичайно, у кожному місті будуть свої неповторні моменти, адже креативний підхід та увага до слухача – завжди притаманні живим концертам гурту Антитіла.

В Тернополі концерт відбудеться 4 жовтня в Подоляни Concert Hall. Початок о 19 :00

У тур музиканти везуть пісні з альбому MLNL, які серед українських міст наживо чув лише Київ, а також улюблені хіти прихильників гурту: «2Step», «Фортеця Бахмут», «TDME», «Вірила», «Лови момент», «LEGO», «Люди як кораблі», «Молоком», «Все красиво», «Будувуду», і звісно найсвіжіші хіти «Ти саме та» та «Поламані». Цілком ймовірно, прозвучать абсолютно нові пісні, які вже у процесі створення та запису на студії. 

«Ми ретельно готуємося до цього туру і вкладаємо в нього свої як творчі, так і матеріальні ресурси. Ми знаємо, що нас дуже чекають у кожному із заявлених міст і ми будемо намагатись адаптувати програму нашого live show у Палаці спорту до кожного залу, щоб люди отримали якісний концерт і відчули емоції та атмосферу, притаманну лише Антитілам. Це свої їдуть до своїх. Щоб підтримати одне одного, а також всіх наших на першій лінії оборони. Саме завдяки їм ми можемо приїжджати в міста з концертами. На жаль, поки триває війна ми не можемо зустрічатись на стадіонах. Але цей час обов’язково настане і ми віримо, що кожен, хто прийде на наш концерт, наближає його», – говорить фронтмен гурту Антитіла Тарас Тополя.

Важливою складовою кожного з концертів гурту є благодійна мета направлена на закупівлю човнів для штурмових підрозділів ГУР.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення