Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про відпочинок у Тернополі

Різноманітний відпочинок Тернопіль пропонує своїм гостям та жителям, адже знають усі, що після напруженого робочого дня чи тижня повноцінний релакс просто необхідний. Знайти заняття, що буде до душі веселій компанії чи сімейним людям буде легко із нашою афішею. У місті доступні активні та пасивні розваги. Тернопіль пропонує відвідати театри - Тернопільський академічний драматичний театр ім. Т. Шевченка(бульв. Т. Шевченка, 22) та ляльковий театр (вул. Січових стрільців, 15). На їхніх сценах видатні метри мистецтва ставлять вистави для дорослих та дітей за народними творами, творами українських та зарубіжних авторів. У будь-який день можна переглянути кіно чи анімаційну стрічку.
В Тернополі працює декілька сучасних кінотеатрів із відбірним репертуаром та різними форматами сеансів. Кращими з них є Сінема Сіті (вул. Текстильна, 28ч, ТРЦ «Подоляни») та Палац кіно (вул. І. Франка, 8).
Де відпочити у Тернополі можуть прихильники музики? Концерти т виступи зірок естради та шоу-бізнесу приймають:
   • Тернопільська обласна філармонія (вул. Острозького, 11);
   • ПК «Березіль» ім. Леся Курбаса (вул. Миру, 6);
   • Концерт-хол «Подоляни» (вул. Текстильна, 28ч);
   • Центральний міський стадіон (просп. С. Бандери, 15);
   • арт-бар Коза (бульв. Т. Шевченка, 23);
   • Бункермуз (бульв. Т. Шевченка, 1);
   • паб «Хмільне щастя» (ТРЦ «Подоляни», вул. Текстильна, 28ч) та інші заклади.
Щорічно в липні, починаючи із 2013 року у Тернополі проводять рок-фестиваль «Файне місто», який триває декілька днів і через величезну кількість гостей та учасників перемістився на територію місцевого аеропорту.
Як і в кожне українське місто в Тернопіль приїжджають циркові трупи, танцювальні колективи, шоу.
Культурний відпочинок можна провести у міських музеях, виставкових центрах, оригінальних закладах громадського харчування, яких у Тернополі не бракує.
Цікавить активний відпочинок на вихідні у Тернополі? Відправляйтеся в комплекс Savich-Park (вул.. Тарнавського, 22а), де можна покататися на маунтінборді влітку та на лижах, санчатах, сноуютубі взимку. Діє ковзанка в ТРЦ «Подоляни», вул. Текстильна, 28ч, майже кожен торгово-розважальний заклад має на своїй караоке, більярд, боулінг, ігрові кімнати, квестові приміщення.
Ще більше ідей для відпочинку в «файному місті» ви знайдете, підписавшись на нашу афішу.