Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про церкви міста Тернопіль

Церква в Тернополі займає особливе місце, адже регіон відомий великою кількістю глибоко віруючих людей. А ще у місті зосереджено величезне число храмів різних парафій аби кожна людина могла прийти і поспілкуватися з Богом. Оскільки панівною релігією в Галичині є християнство то майже усі церкви Тернополя є християнськими, щоправда відносяться до різних його течій:
    • греко-католицькі храми (церква св. Архистратига Михаїла по вул. 15 Квітня 1а, храм св. Йосафата по вул. Лучаківського, 5а, Катедральний собор по вул. Сагайдачного);
    • православні церкви Київського патріархату (Свято-Троїцький кафедральний собор на просп. Злуки, 28) та церкви УАПЦ (церква Воздвиження чесного Хреста по вул. Над Ставом, 16);
   • церкви православні Московського патріархату (Віри, Надії, Любові і Софії по вул. Коновальця, 1);
   • протестантські доми молитви (Новоапостольська церква на вул. Збаразькій, 8, Перша Церква Християн Віри Євангельської по вул. Квітовій, 19);
  • римсько-католицькі культові споруди (каплиця на Микулинецькому кладовищі, костел Божого милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі на просп. Бандери, 57).

Богослужіння у Тернополі відбуваються щоденно, а графік їх проведення визначається кожним храмом самостійно. Варті уваги паломника і церкви Тернопільської області, адже саме тут знаходяться дві великі святині.
Одна з них – Зарваницький духовний центр (с. Зарваниця Теребовлянського району), де зберігається чудотворна ікона Богородиці, б’є цілюще джерело, а на відпуст щорічно приїздить величезна кількість людей. Відноситься комплекс до греко-католицької конфесії.
Друга святиня – Почаївська лавра, що відноситься до православної церкви МП і розташована у м. Почаїв Кременецького району.
Наша афіша допоможе знайти храм, розташований найближче до вашого дому, дізнатися про різні події у духовному житті Тернопілля. Тож підписуйтеся на сторінку і завжди отримуйте актуальні новини в числі перших.