Аліта: Бойовий ангел

Через сотні років Земля проживе безліч подій. Люди створять кіборгів, будуть між собою воювати. Доктор Ідо випадково знайшов останки дівчини-кіборга. Свою знахідку чоловік вирішив забрати із собою, щоб полагодити та привести до ладу. Як виявилося, її звуть Аліта. Коли вона прийшла до тями, то зрозуміла, що нічого не пам'ятає. Тепер все навколо для Аліти абсолютно нове, їй до всього треба звикати. Кіборг хоче за всяку ціну відновити ті спогади, яких не вистачає, від чого її намагається захистити доктор Ідо. Він добре знає, що минуле краще не чіпати. Аліта зустрічає нових друзів і вже з їх допомогою намагається знайти істину. Кіборг – остання зі свого роду, і за нею буде велике полювання. В Аліти ж залишилися одні спогади – це прийоми бойових мистецтв. Вона одна буде боротися проти цілого світу, і вона його має змінити.

Фільм заснований на манзі Юкіто Кісіро "Gunnm".

Режисером проекту став Роберт Родрігес, в активі якого є роботи "Відчайдушний", "Від заходу до світанку" (обидві 1995), "Місто гріхів" (2005).

У картині зіграли: Роза Салазар ("Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем" (2015), "Каліфорнійський дорожній патруль" (2017)), Крістоф Вальц ("Безславні виродки" (2009, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану"), "Води слонам" (2011), "Джанго звільнений" (2012, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану")), Дженніфер Коннеллі ("Реквієм за мрією" (2000), "Ігри розуму" (2001, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль другого плану"), "Кривавий алмаз" (2006)).

Реліз стрічки відбудеться 5 лютого 2019 року в кінотеатрах Сінгапуру.


Рейтинг:8.84

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення