Англомовне свято у "Промінчиках"

Англомовне свято у "Промінчиках"

Всі анонси від: Сімейний клуб "Промінчики"

Сімейний клуб "Промінчики" запрошують дітей віком 4-6 та 6-9 років на англомовне свято до Дня святого Патрика!

Є один особливий день у березні, коли все навколо стає ☘️смарагдово-зеленим. Навіть собаки. А що вже говорити про людей, які виходять на веселий парад!

Це день, коли в Ірландії святкують надзвичайно веселе національне свято - День святого Патрика. 17 березня – свято не лише ірландського святого, але й ірландської душі! Воно переросло національні кордони і стало свого роду міжнародним днем Ірландії.

І вже 3-й рік напередодні 17 березня "Промінчики" також стають ☘️смарагдово-зеленими! Чому? Тому що в нас - англомовна вечірка до Дня святого Патрика!

Отже, готуйте зелене вбрання і гайда до нас на вечірку!!! Буде неймовірно цікаво та весело! На дітей чекає багато запальних танців, вселих ігор, конкурсів. І все це англійською мовою! Адже головний герой свята Лепрекон - родом з Ірландії і говорить виключно англійською. Проте не переживайте: поруч з дітьми буде Пеппі - Довга Панчоха (це завдяки їй діти опиняться в Ірландії). На щастя, Пеппі однаково добре володіє як українською, так і англійською. Тому в разі чого, допоможе дітям зрозуміти Лепрекона.

А в кінці свята на дітей чекає незвичайне зелене пригощання - зелені пряники з листком конюшини, зелений зефір, зелені льодяники і зелене безе! Всю цю смакоту приготує для нас Ірина Максим'юк. Усі, хто був на наших святах минулого року, знають, що смаколики Ірини неперевершені.

Чекаємо дітей віком 4-6 років 16 березня (субота) о 15.00 і віком 6-9 років - о 17.00.

Записуйте свою дитину вже сьогодні, поки ще є вільні місця. Хто бронює місце наперед, той платить менше за квиток!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення