АНТИТІЛА. Тур HELLO  у Тернополі 2022

АНТИТІЛА. Тур HELLO у Тернополі 2022

Концерт гурту "Антитіла" у Тернополі перенесено на 28 травня 2022 року. Всі придбані квитки на попередні дати дійсні і обміну не потребують!

Нова глибина навпроти нас
Отакий цікавий час!
У нас є кілька важливих повідомлень для наших прихильників. 

Кабінет міністрів продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня. Цілі області України досі в червоній зоні та в режимі повного чи часткового локдауну. В час, коли COVID-19 загнав всіх нас у карантин, ми маємо чітке розуміння, що масштабні концерти на великих майданчиках та стадіонах сприятимуть поширенню коронавірусу.
Тому що це тисячі людей, зібраних разом, в одному місці, в один час. 
Дорослі, діти, люди похилого віку.
Ми цього не хочемо. 

Оцінивши всі ризики, ми прийняли рішення ПЕРЕНЕСТИ УСІ СТАДІОННІ КОНЦЕРТИ на 2022 рік. 

Це означає, що шоу Hello трансформується в більш масштабний проект, який ми починаємо готувати та втілювати вже зараз. 

Ми і надалі гарантуємо найкраще світлове шоу та звук світового рівня і чекатимемо нашу зустріч у НЕКАРАНТИННОМУ 2022 році. 
Наразі питання здоров’я та безпеки українців – на першому місці.

Але є і хороша новина! 
Концерти в невеликих залах обласних та районних центрів відбудуться цього року, як тільки це дозволить ситуація. 
З дотриманням дистанції, 50% наповненням залу та всіх карантинних обмежень.
Частину концертів ми дамо влітку, а решту – восени.

 

Настав час почути та побачити шоу «Hello» всій країні! 

На майданчиках країни гурт представить двогодинну музичну програму з хітів нового альбому, серед яких «ТДМЕ», «Вірила», «Лови момент» та попередніх платівок: «Все красиво», «Люди як кораблі», «БудуВуду» та інші . У якості доповнення - атмосфера спецефектів, світло та надсучасний живий звук світового рівня. Бо саме Антитіла на своїх концертах вперше в Україні представили найкраще сценічне обладнання, що у 2018 році отримало найвищі світові нагороди на музичній виставці в США.Ексклюзивна стадіонна сцена у формі напівкола та вагою 68 тонн буде адаптована під всі турові концертні площадки, щоб прихильники у кожному місті змогли зануритись у музичний світ Антитіла, відчути на повну їх енергію та стати частиною live-шоу «Hello».

#HELLOANTYTILA #HELLOTOUR #АНТИТІЛА

«Нас завалили в мессенджерах та на почту групи проханнями приїхати в те чи інше місто. З кожним новим нашим стадіонним концертом хвиля захоплених відгуків і сарафанне радіо розліталося по всій країні. Тож ми, як і обіцяли розширюємо географію туру HELLO. Отже чекайте нас на нових стадіонах і великих багатотисячних критих залах зі великою трьох годинною програмою, шоу, звуком і світлом світового рівня!» — додав Тарас Тополя.

Тур «Hello» розпочався 25 травня 2019 року з «Арени-Львів» на підтримку однойменного альбому. Стадіонні концерти відбулися у Львові, Харкові, Полтаві, Одесі та Києві. Це восьмий тур гурту Антитіла, але вперше вони представили шоу такого формату для своїх прихильників. «Hello» — це два роки підготовки, синергія мільйонів прихильників по всьому світу та праця великої команди Антитіл.

Антитіла — більше, ніж музика!
 

28 травня Антитіла Виступлять у Тернополі!

Коли: 28 травня 19:00
Де: Тернопільський міський стадіон
Вартість квитків: від 300 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення