БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Вільні люди»

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Вільні люди»

Всі анонси від: Палац культури "Березіль"

Концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. «Вільні люди» в Тернополі відбудеться 26 лютого 2023 р, 18:00, Палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса.

«Вільні люди» це шостий студійний альбом у дискографії БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. На створення платівки їх надихнули українці. Під час концертів музикантам пощастило зустрітись з різними людьми та дізнатись про їх унікальні історії. У цих людей, не зважаючи на різномаїття, виявилось багато спільного - українського, душевного, волелюбного. Гурту знадобився цілий рік, аби почуте й пережите стало лірикою і музикою. Альбом “Вільні люди” - це пісні з Україною в серці, в яких кожен впізнає себе. Ця музика про нас, таких різних, але єдиних, про наші вчинки, життєві події та почуття, про нашу незламність і незалежність - характер нації, що витримав випробування часом. Альбом «Вільні люди» буде доступний на всіх музиних платформах.


Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на офіційному YouTube каналі. А сотні тисяч їх прихильників по всій країні та за її межами знають відповідь на питання «Чому так зорі запалали» і їм вже, ніяк без гурта БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, бо кожен їх виступ – має особливу магію. Це синергія, шаленої енергії музикантів та щирі емоції глядачів у залі, що захоплює надовго. У якості доповнення — атмосфера спецефектів, світло та надсучасний живий звук.

У 2019 році гурт дав 174 аншлагових концертів, що дає право БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ бути найбільш гастролюючим гуртом країни. Цей тур став легендарним. Шанувальники насолоджувались найбільшою за всю історію гурту музичною програмою у супроводі яскравого шоу. Фінальними концертами туру повинні були стати стадіонні концерти влітку 2020 року, але вони не відбулись через карантинні обмеження.

Познайомтесь з новим етапом творчості гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Приходьте на концерт, щоб дати волю почуттям!

З календарем туру Вільні Люди БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ можна ознайомитись за посиланням

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення