Чемпіонат Європи з футболу - перенесений турнір з 2020 року, який стартує у заплановані дати на рік пізніше. У Євро-2020 візьмуть участь 24 країни-учасники, а пройде турнір, як і планувалося, в дванадцяти різних містах.
Євро-2020 триватиме місяць: з 11 червня по 11 липня, а усього буде зіграно 51 поєдинок (36 на стадії групового етапу, 15 - у плей-оф).
Календар розділений на дві частини - груповий етап (з 11 по 23 червня) та плей-оф (з 26 червня по 11 липня). Матчі України на Євро-2020 виділені жирним.
*за матеріалами Сусупільного
Календар Євро-2020: груповий етап
11 червня, п'ятниця
- 22:00. Група A. Туреччина - Італія 0:3
12 червня, субота
- 16:00. Група A. Уельс - Швейцарія 1:1
- 19:00. Група B. Данія - Фінляндія 0:1
- 22:00. Група B. Бельгія - Росія 3:0
13 червня, неділя
- 16:00. Група D. Англія - Хорватія 1:0
- 19:00. Група C. Австрія - Північна Македонія 3:1
- 22:00. Група C. Нідерланди - Україна 3:2
14 червня, понеділок
- 16:00. Група D. Шотландія - Чехія 0:2
- 19:00. Група E. Польща - Словаччина 1:2
- 22:00. Група E. Іспанія - Швеція 0:0
15 червня, вівторок
- 19:00. Група F. Угорщина - Португалія 0:3
- 22:00. Група F. Франція - Німеччина 1:0
16 червня, середа
- 16:00. Група B. Фінляндія - Росія 0:1
- 19:00. Група A. Туреччина - Уельс 0:2
- 22:00. Група A. Італія - Швейцарія 3:0
17 червня, четвер
- 16:00. Група C. Україна - Північна Македонія (Бухарест)
- 19:00. Група B. Данія - Бельгія (Копенгаген)
- 22:00. Група C. Нідерланди - Австрія (Амстердам)
18 червня, п'ятниця
- 16:00. Група E. Швеція - Словаччина (Санкт-Петербург)
- 19:00. Група D. Хорватія - Чехія (Глазго)
- 22:00. Група D. Англія - Шотландія (Лондон)
19 червня, субота
- 16:00. Група F. Угорщина - Франція (Будапешт)
- 19:00. Група F. Португалія - Німеччина (Мюнхен)
- 22:00. Група E. Іспанія - Польща (Севілья)
20 червня, неділя
- 19:00. Група A. Італія - Уельс (Рим)
- 19:00. Група A. Швейцарія - Туреччина (Баку)
21 червня, понеділок
- 19:00. Група C. Північна Македонія - Нідерланди ( Амстердам)
- 19:00. Група C. Україна - Австрія (Бухарест)
- 22:00. Група B. Росія - Данія (Копенгаген)
- 22:00. Група B. Фінляндія - Бельгія (Санкт-Петербург)
22 червня, вівторок
- 22:00. Група D. Чехія - Англія (Лондон)
- 22:00. Група D. Хорватія - Шотландія (Глазго)
23 червня, середа
- 19:00. Група E. Словаччина - Іспанія (Севілья)
- 19:00. Група E. Швеція - Польща (Санкт-Петербург)
- 22:00. Група F. Німеччина - Угорщина (Мюнхен)
- 22:00. Група F. Португалія - Франція (Будапешт)
Календар Євро-2020: розклад плей-оф
1/8 фіналу
26 червня, субота
- 19:00. Матч №1. 2А (друге місце групи A) - 2B (друге місце групи B) (Амстердам)
- 22:00. Матч №2 1A - 2C (Лондон)
27 червня, неділя
- 19:00. Матч №3. 1C - 3D/E/F (Будапешт)
- 22:00. Матч №4. 1B - 3A/D/E/F (Севілья)
28 червня, понеділок
- 19:00. Матч №5. 2D - 2E (Копенгаген)
- 22:00. Матч №6. 1F - 3A/B/C (Бухарест)
29 червня, вівторок
- 19:00. Матч №7. 1D - 2F (Лондон)
- 22:00. Матч №8. 1E - 3A/B/C/D (Глазго)
Чвертьфінали
2 липня, п'ятниця
- Чвертьфінал 1. 19:00. Переможець матчу 6 - переможець матчу 5 (Санкт-Петербург)
- Чвертьфінал 2. 22:00. Переможець матчу 4 - переможець матчу 2 (Мюнхен)
3 липня, субота
- Чвертьфінал 3. 19:00. Переможець матчу 1 - переможець матчу 3 (Баку)
- Чвертьфінал 4. 22:00. Переможець матчу 8 - переможець матчу 7 (Рим)
Півфінали
6 липня, вівторок
- 22:00. Переможець чвертьфіналу 1 - переможець чвертьфіналу 2 (Лондон)
7 липня, середа
- 22:00. Переможець чвертьфіналу 4 - переможець чвертьфіналу 3 (Лондон)
Фінал
11 липня, неділя
22.00. Переможець півфіналу 1 - переможець півфіналу 2 (Лондон)