У Тернополі відкрили новий сучасний кінотеатр Miromax

Афіша Тернополя - MoeMisto.te
Автор:
Афіша Тернополя - MoeMisto.te
26 лютого 2021

Новий сучасний кінотеатр Miromax збудували у ТРЦ «Подоляни». Відкриття і перші кіносеанси уже відбулися 27 грудня.

У Тернополі відкрили новий сучасний кінотеатр Miromax

Кінотеатр будували заново за зовсім новою схемою, з новими екранами, проєкторами, кріслами (старі мали демонтувати) за новою технологією.

– Ми поки проводимо лише технічний показ фільмів у двох залах. Ще три готуємо до відкриття, – розповів керуючий кінотеатром Miromax Олег Сивак. – Офіційне відкриття кінотеатру відбудеться 25 січня. Його обладнали і для показу фільмів у 3D. Вартість квитків – 80-120 гривень. Також 20 гривень вартуватимуть 3D-окуляри, якщо людина не має власних, вона може придбати у нас.

Поки години роботи кінотеатру ще уточнюють, до офіційного відкриття він працює з 10 до 23 години. У новому кінотеатрі буде п’ять залів: два – на 119 місць; два – на 88 місць, додатково в цих залах буде по 12 VIP-місць; один  - на 47 місць.

Олег Сивак запевняє, що відвідувачі під час показу фільму будуть в безпеці, адже поки триває карантин, зали заповнюватимуть на 50 відсотків з розсадкою людей два через два крісла у шаховому порядку. Відповідно до протипожежних вимог, у залах є запасні виходи.

На офіційному сайті кінотеатру Miromax уже можна забронювати квитки на сеанс. 

Відповіді на найчастіші запитання:

🔹Кожної середи – День глядача – усі квитки по 70 грн.

🔹Глядач може відвідати кіносеанс, як зі своїми 3D окулярами, так і придбавши їх на касі кінотеатру. Вартість 3D окулярів - 20 грн.

🔹Діти віком до 6 років (включно) – безкоштовно.

🔹Розклад сеансів для м.Київ (ТРЦ Аладдін) та м.Тернопіль (ТРЦ Подоляни) – доступні на сайті кінотеатру - https://miromax.film/

🔹Придбати квитки можна у касі кінотеатру, касах самообслуговування у кінотеатрі або на сайті кінотеатру.

🔹Інформація про правила повернення квитків розміщена на сайті кінотеатру – https://miromax.film/

🔹Також, для комфортного перебування у кінотеатрі ми дотримуємось карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ по розсадці глядачів.

Сторінка кінотеатру у Фейсбук

Коментарі до події (1)
  • Василь Білоус 19 Січня

    Обіцяли відкриття кінотеатру в партнерстві с брендом Samsung і
    зображення виводити безпосередньо на LED-екран без використання проектора. Однак 4 січня ми з сім'єю відвідали кінотеатр й дивилися фільм, що проектувався на екран саме через проектор. Обманули?
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
12 нових закладів, які нещодавно відкрились у Тернополі
12 нових закладів, які нещодавно ві... Нові ресторанчики та кав'ярні, незалежно від пори року, з'являються регулярно. Ближче до зими всі хочуть тепла і ховають...
ТОП-5 найкращих книг для подарунку на 8 березня
ТОП-5 найкращих книг для подарунку... День, на який із нетерпінням чекає кожна леді. 8 березня вже зовсім скоро, а тому до купівлі подарунка потрібно підходит...
Цікавий тест на знання української мови. Перевіряємо свої знання!
Цікавий тест на знання української... Із 16 січня 2021 року вся сфера обслуговування має перейти на українську мову при спілкуванні з клієнтами й відвідувачам...