Літній відпочинок. ТОП-5 найкрасивіших островів України

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
18 липня 2018

А ви вже спланували свій  літній відпочинок? У стандартні рамки відпустки входять: шашлик, гори і море. Ми надто ліниві для того, аби трішки постаратись та урізноманітнити щорічний літній відпочинок. Адже набагато простіше забронювати готель, або хостел і час від часу відриваючись від гаджета виходити на свіже повітря аби позагоряти.

Хочете побачити щось нове та цікаве? Тоді це точно для вас. У цьому блозі ви знайдете ТОП-5 найкрасивіших островів України.

Літній відпочинок. ТОП-5 найкрасивіших островів України

 

Можливо вже незабаром на сторінці вашого акаунту з'являться фото саме одного із цих неймовірно мальовничих островів.

Острів Зміїний, Одеська область


Зміїний © Depositphotos

Зміїний острів знаходиться в 120 км від Одеси. Острів згадується в записах Овідія і Геродота. В різні часи він належав до Римської, Візантійської, Османської та Російської імперії. Тут є все, про що можна мріяти - море і прісна вода, земля і рослинність. Потрапити на острів можна або на вертольоті, або на катері з селища Вількове - спочатку по рулонах Даунаю, а потім по морю. А ще, Зміїний так близько розташований до Румунії, що мобільний телефон періодично ловить румунський зв'язок.

Острів Джарилгач, Херсонська область


Джарилгач © Depositphotos

Безлюдний острів у Чорному морі. У грецьких джерелах згадується як берег Ахілла. Вся територія острова і частина прилеглої акваторії входить до Національного природного парку "Джарилгацький". Це найбільший безлюдний острів у центральній Європі. Фауна і флора острова така ціна, що більшість видів занесені до Червоної книги. Тут можна зустріти оленів, муфлонів, єнотовидних собак, зайців та ін. Найчистіше море, свіже морське повітря - і ти обов'язково повернешся сюди знову і знову.

Острів Бірючий, Херсонська область


Острів Бірючий, Херсонська область © depositphotos.com

Коса в північно-західній частині Азовського моря. У 1927 році на острові організували державний заповідник, який зараз входить до складу Азово-Сиваського національного природного парку. На острові багато озер, невеликих заток і бухт. Тут мешкають акліматизовані благородні олені, лані, кулани, коні та муфлони. Для того, щоб екскурсанти побувати на ньому, необхідний спеціальний дозвіл Херсонського обласного управління лісового господарства або адміністрації господарства (офіс знаходиться в Генічеську).

Острів Березань, Миколаївська область


Острів Березань, Миколаївська область © depositphotos.com

Це невеликий острів у Чорному морі при в'їзді в Дніпровсько-Бузький лиман, який входить до Національного історико-археологічного заповідника "Ольвія". У 1906 році на острові було розстріляна команда переслідувача Крейсера "Очаків" на чолі з лейденатом Шмідтом. Про цей острів, називаючи Буяном, згадує і Пушкін в "Казці про царя Султана". Екскурсії на острів Березань можна замовити у найближчих населених пунктах та курортах: Коблево, Очаку, Рибаківка, Кінбурська коса, Миколаїв.

Острів Інь-Янь, Івано-Франківська область


Інь Янь © facebook.com/apcdrive

Острів Інь-Янь - це два маленьких острівця на річці Дністер, що входить до Національного природного парку "Дністровський каньйон". За формою острова дуже схожі на китайський символ ін і янь. Кажуть, що тут мешкає справжня гармонія, яка надихає туристів і дає неймовірні сили. Таке чудо природи не може залишити байдужим і змушує знову і знову відвідувати цю місцевість.

Джерело: travel.tochka.net

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Святкування Дня захисту дітей у Тернополі
Святкування Дня захисту дітей у Тер... У Тернополі відбудуться святкові заходи присвячені Дню захисту дітей.  День захисту дітей, також «День дітей», «Дитяч...
Тест. "Наскільки ти "молода вовчиця""
Тест. "Наскільки ти "молода вовчиця... Незабаром, найпопулярніший співак Олег Винник знову завітає з концертом у Тернопіль. Його пісні полонили серця не лише ж...
Топ-10 місць у Тернополі, які варто відвідати туристу
Топ-10 місць у Тернополі, які варто... Тернопіль - одне із наймальовничіших міст західної України. Затишок і спокій тут витає у повітрі. Якщо ви втомились від ...